Karşınızda Engadget’ın 2021 okula dönüş hediye rehberi! | Engadget

Karşınızda Engadget'ın 2021 okula dönüş hediye rehberi! | Engadget

Az Önce okula dönmeye hazırlanmış olmayabileceğinizi biliyoruz, oysa kaçınılmaz dönüşe hazırlıklı olmanın zararı olmaz. Plaj günleri ve yaz barbeküleri arasında, yeni mektep yılı için gereksinim duyacağınız her şeyi düşünmeye başlamakta menfaat var, çünkü kimse son dakikada araç gereç bulmak için uğraşmayı sevmez.

Yıllık sene dönümümüzü umarız. okula dönüş hediye rehberi, her yerde öğrencilerin sonbaharda kampüse dönmeden önce neye ihtiyaçları olduğunu anlamalarına tezgâhtar olabilir. Teknoloji bizim işimiz olduğu için, her cins öğrenciye (ve bütün bütçelere) yerinde bir dizi dizüstü bilgisayar önerilerimiz ve yurt odası için seçimler, eğitim malzemeleri ve 50 doların altındaki yararlı araçlar var. Ve repertuarınıza yeni bir şeyler eklemek isterseniz, çalışanlarımız çocuklar için en sevdikleri öğretici oyuncakları paylaşıyor.

Bu sene okula geri dönmenin farklı hissettireceğini biliyoruz. ; hatta dağıtılmış nedenlerle sizi endişeli hissettirebilir. Ama ürün önerilerimizin minimum bir stres kaynağını hafifletebileceğini umuyoruz. En iyi akademik benliğiniz olmak için hangi araçlara ihtiyacınız olduğunu ve okuldaki zamanınızı kolaylaştırmak (ve şayet birazcık daha eğlenceli) için hangi gadget’lara yerleştirmek istediğinizi bulmak.

Engadget’ın 2021’e geri dönüşü mektep hediye rehberi

html>” /></p>
	</div></article><nav class=

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*