Keystone Light yazın olmazsa olmaz giyilebilir ürününü yaptı | Engadget

Keystone Light yazın olmazsa olmaz giyilebilir ürününü yaptı | Engadget

Dışarıdayken soğuk biraya zahmetsizce erişirken serinliğin bütün tersine bakma ihtiyacı hissettiyseniz, o süre, Tanrım, Keystone Light’ın sizin için giyilebilirliği var mı? Smooth Operator yeleği, altı bira ve iki soğuk paket için tatmin edici alana sahip ancak haysiyet için yer olmayan bir bölmeye sahiptir.

Giymemesi gereken giyilebilir cihaz, altıya dek çalma süresine sahip su geçirmez bir Bluetooth hoparlör içerir. saat, bir çift far ve cihazlarınızı yük etmek için iki güneş enerjisi bankası. Ayrıca telefonunuz için karanlıkta parlayan su geçirmez bir çanta ve katlanabilir bir yürüyüş sopası bulacaksınız.

Keystone Light bu canavarı balık tutma meraklılarını düşünerek tasarladı. Soğutucunun içinde bir olta takımı kutusu, koltuk altı gizleme alanına sahip katlanır bir balıkçı taburesi ve katlanabilir bir olta ve makara bulacaksınız. En kötü (ya da görünüm açınıza emrindeki olarak en iyi) kısım, birayla birlikte gönderilmemesidir. Bilhassa, öz-farkındalık armağanı özellik listesinde yer almıyor.

Bu, dev bir bira soğutucusu ve olta takımı taşımak istemeyenler için yararlı olabilir, sanırım. Bir şekilde elinize almaya istekliyseniz, 11 Haziran’da şansınız olacak. Sadece 20 adet olacak. Keystone Light, Smooth Operator’u satmak için Supreme indirim yaklaşımını benimsese de, en azından Supreme fiyatları ödemek zorunda kalmazsınız – maliyeti 15 ABD dolarıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*