Marvel Unlimited çizgi roman uygulaması büyük bir revizyondan geçti | Engadget

Marvel Unlimited çizgi roman uygulaması büyük bir revizyondan geçti | Engadget

Marvel, Marvel Unlimited çizgi roman abonelik uygulamasının yepyeni bir sürümünü kullanıma sunuyor. Güncellemeler aralarında, telefonlar ve tabletler için tasarlanmış yüksek çözünürlüklü düşey çizgi romanlar olan özel Infinity Comics bulunmaktadır. Ilk Olarak 27 Infinity Comics mevcut ve sene ardına kadar 100’den fazlasına erişiminiz olacak. Çizgi romanlar aralarında X-Men Unlimited, Captain America, Black Widow, Deadpool, Shang-Chi ve Venom/Carnage gibi diziler yer alıyor.

iBu içerik, mahremiyet tercihleriniz nedeniyle kullanılamıyor. Ayarlarınızı buradan güncelleyin, arkasından bakmak için sayfayı tekrar yükleyin.

Disney Media & Entertainment Distribution’ın yardımıyla sıfırdan her yerde tasarlanan başvuru formu, bundan böyle çevrimdışı okuma için sınırsız indirme ve diğer bir yerde içerik paylaşmanın bir yolunu sunuyor. Marvel, çağdaş bir tasarım, daha pozitif istikrar, “sınıfının en iyisi hız ve arama araçları” ve tercihlerinize tarafından kişiselleştirilmiş okuma kılavuzları taahhüt ediyor. Marvel Insider üyeleri de uygulamayı kullandıkları için ödüller alacaklar.

Ayrıca yeni olan, yıllık 99$’a mal olan yıllık artı abonelik seçeneğidir. Bu, aylık ya da ahenkli bir yıllık planın bütün avantajlarına ve hem bir üyelik paketine erişim sağlar, yüz yüze etkinliklere ziyafet eder ve Disney’in dijital mağazasında indirim sağlar. Aylık planın maliyeti aylık 10 ABD doları, standart takvim abonelik ise yıllık 69 ABD dolarıdır.

html>” /></p>
	</div></article><nav class=

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*