Münih otomobil fuarının en iyileri | Engadget

Münih otomobil fuarının en iyileri | Engadget

Pandemi sebebiyle bir yılı aşkın süredir iptal edilen otomobil fuarlarının peşinde, Münih’in IAA Mobility 2021 araba fuarı otomobil üreticilerinin yaklaşan araçlarını kitlelere sergilemeleri için birincil büyük fırsat.

Mercedes-Benz dahil şirketler , BMW, Volkswagen ve Porsche yeni elektrikli konseptler çıkardılar ve hatta bir takım imal araçlarını sergilediler. Engadget bu hafta Almanya’daydı ve işte en sevdiğimiz dört yeni model.

Mercedes-Benz EQE sedan

Mercedes kapıdan çıkar çıkmaz en yeni elektrikli sedanı EQE’yi tanıttı . EQS lüks yığınının zirvesi olsa da, EQE potansiyel alıcılara fazla pozitif peşin para kaybetmeden Mercedes lüksüne geçme fırsatı veriyor. EQE, isteğe emrindeki 6 inçlik Hiper Ekran ve arkadan çekiş dahil, daha fiyatı yüksek EQS ile aynı tasarım öğelerinin ve özelliklerinin çoğunu paylaşır.

Mercedes-Benz EQG elektrikli konsepti

Sedan araçlarda durmak yok, Mercedes keza ikonik G-Serisi aka G Wagon’un üretime yakın bir konsept versiyonunu da tanıttı. EQG, sağlam, fiyatı yüksek offroader ile aynı ayırt edici görünüme sahiptir, ama bir sürü yakma süslemesi vardır.

Bunlardan kaçının üretime geçeceği bilinmiyor ve hem ne kadara mal olacağı ve menzilinin ne değin olacağı konusunda da bir data yok. Fakat Mercedes, EQS ile yaptığını G-Wagon ile başarabilirse, o süre offroading’in (veya lüks giysiler için alışveriş yaparken otomobil sürmenin) geleceği elektriklenecek.

< h2>BMW i Vision Dairesel Konsept EV Porsche Mission R elektrikli konsept yarış arabası

Motor sporları ve spor arabaların geleceği konusunda heyecanlı olanlar için, Porsche Mission R konsept yarışı car, Alman markasının hayranlarına geleceğin neler getireceğine dair bir zihin verdi. Dört tekerlekten çekişli vasıta, 340kW’a dek DC çabuk şarjı destekleyen 900 voltluk bir mimari kullanır ve pili, şehirde dolaşmak yerine yoğun pist günleri için ayarlanmıştır. derhal bir konsept olmasına karşın, Mission R’de yer alan teknolojiler büyük olasılıkla motor sporları bölümüne ve potansiyel olarak gelecekteki bir Cayman elektriğine dönüşecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*