Nanit, akıllı bebek monitörünün Pro sürümünü piyasaya sürüyor | Engadget

Nanit, akıllı bebek monitörünün Pro sürümünü piyasaya sürüyor | Engadget

Nanit, üçüncü nesil zeki bebek telsizi Nanit Pro’nun yanı sıra kameranın bebeğinizin boyunu takip etmesine tezgâhtar olan yeni nevresim takımını piyasaya sürüyor. Önceki sürümlere kıyasla en büyük değişim, önceki modeldeki 960p’den daha ince yeni bir tasarım ve daha iyi bir 1080p kameradır. Daha da önemlisi, şirketin daha önce ayrı ayrı satılan (çoğunlukla bir freebie olarak atılsa da) nefes bandı bundan böyle standart olarak dahil edilmiştir. Bilmiyorsanız, bant, kameranın bebeğinizin nefesini izlemesini sağlayan noktalarla astarlı bir kundak bezidir.

giderken yeni Smart Sheet, köşelerinde özel planlanmış bir desene sahip 27,5 x 52 inçlik standart bir şilte için uygun bir çarşaftır. Bu tasarım, kameranın çocuğunuzun süre içindeki büyümesini daha iyi ölçmesini sağlar. Onları yatağa yatırın, bir resim çekin ve uzunluklarını ölçmek için sistemin izleme ve karoser haritalama katmanını kullanın. Yüzde 100 pamuklu çarşaflar 35 dolara satılıyor ve Nanit’in yatak üstü kameralarının üç versiyonuyla da çalışacak.

Kullanılabilirlik açısından, yeni Nanit Pro, bugün Nanit’in web sitesinden ön sipariş vermeye hazırlanmış ve 21 Şubat’tan itibaren Amazon, Best Buy ve Target gibi perakendecileri vuracak. Duvara monte versiyonunu 299$’a solunum bandı dahil ya da tüm süslemeleri 379$’a satın alabilirsiniz. Bu ikinci seçenek, kamera, duvara montaj, çoklu stand (kamerayı hareket halindeyken ve gün içinde uygulamak için), solunum bandı ve zeki çarşafı içerir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*