Neo, ‘Matrix Resurrections’ fragmanıyla geri dönüyor | Engadget

Neo, 'Matrix Resurrections' fragmanıyla geri dönüyor | Engadget

Artık bir sonraki Matrix filminin minik, tesadüfen kliplerini izlemekle yetinmek zorunda değilsiniz. Warner Bros. nihayet bilim kurgu aksiyon serisinin uzun zamandır beklenen dördüncü filmi The Matrix Resurrections’ın ilk fragmanını paylaştı. Beklediğiniz gibi, önizleme, ilk olarak aslında kim olduğundan habersiz görünen Neo olarak Keanu Reeves’in dönüşünü sinyâl ediyor – hatta mavi haplar alıyor ve bir terapisti (Neil Patrick Harris) ziyaret ediyor. Beklediğiniz gibi, gerçekliği sorgulamaya başlar ve Trinity (Carrie-Anne Moss) ile baştan bir araya gelmesi de dahil almak üzere altındaki gerçeği bulur.

Keza Yahya Abdul-Mateen II’yi bir Morpheus yarı figür ve Jessica Henwick (Game of Thrones), Neo’yu Matrix’i baştan keşfetmeye ikna ediyor. Filmde hem Jada Pinkett Smith ve Lambert Wilson, Niobe ve Merovingian rollerini tekrar canlandırırken, Jonathan Groff (Hamilton), Christina Ricci ve Daniel Bernhardt da rol almaya hazırlanıyor.

Film galası yapılacak. 22 Aralık’ta sinemalarda. Hem, Warner Bros. 2022’de sinema öncelikli bir stratejiye geri dönmeden önce bu seçeneğe sahip olan son film olan reklamsız katmana abone olursanız, bir ay her tarafında HBO Max’te yayınlanabilecek.

iThis gizlilik tercihleriniz sebebiyle içerik kullanılamıyor. Ayarlarınızı buradan güncelleyin, ardındaki bakmak için sayfayı bitmiş yükleyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*