Netflix’in ‘Don’t Look Up’ programında yıldızlarla dolu bir kadronun bir kuyruklu yıldız felaketinden kaçınmaya çalışmasını izleyin | Engadget

Netflix'in 'Don't Look Up' programında yıldızlarla dolu bir kadronun bir kuyruklu yıldız felaketinden kaçınmaya çalışmasını izleyin | Engadget

Netflix, 2021’de her hafta büyük bir film sözü verdi ve yılı şimdiye kadarki en abartılı filmiyle bitirmeye kararlı. Akıntı hizmeti, “yıldızlarla doymuş oyuncu kadrosunun” beceriksiz kaldığı bir yergi olan Don’t Look Up için bir teaser fragmanı yayınladı. Filmde Jennifer Lawrence ve Leonardo DiCaprio, 24 saatlik haberlerin ve sosyal medyanın sivrisinek sözde dikkat sürelerine yol açtığı bir çağda, yaşamı sona eren bir kuyruklu yıldız konusunda halkı umutsuzca uyarmaya çalışan lisansüstü bir öğrenci ve profesör olarak rol alıyor. yine de bu ikisi manşetlerin sadece başlangıcı — görünen o ki katılan cümbür cemaat büyük bir ad.

Meryl Streep Başkan ve Jonah Hill’i oğlu olarak kabul ederken, Cate Blanchett ve Tyler Perry amansız bir iyimserliğe konut sahipliği yapıyor. Sabahleyin programi. Filmde keza Ron Perlman, Mark Rylance, Dune’dan Timothée Chalamet ve hatta iki pop yıldızı (Ariana Grande ve Kid Cudi) yer alıyor. Başlığı The Big Short’tan Adam McKay yönetti ve yazdı.

Don’t Look Up 24 Aralık’ta Netflix’e ulaşıyor, fakat 10 Aralık’ta “seçkin” sinemalarda geliyor. Şirket, bu zamanlama göz önüne alındığında açık açık daha artı Oscar zaferi umuyor. Netflix’in eleştirel övgüye ihtiyacı olacağından yok. Haftada bir film stratejisi, Ocak gibi “ölü” aylarda bile izleyicileri yıldız gücüyle cezbetmek etrafında dönüyordu. 2021’in sonlarına ait vizyona giren heykelcikler sadece bir bonus.

iBu içerik, gizliliğiniz nedeniyle kullanılamıyor tercihler. Ayarlarınızı buradan güncelleyin, ardındaki bakmak için sayfayı her yerde yükleyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*