Nintendo, Avrupa’daki temel Switch fiyatını önemli ölçüde düşürdü | Engadget

Nintendo, Avrupa'daki temel Switch fiyatını önemli ölçüde düşürdü | Engadget

Nintendo, esas Switch modelinin Avrupa’da önerilen perakende fiyatını resmi olarak düşürdü, Nintendo Life, umarız ABD’de de aynı bir düşüşe dikkat çekici eder. Nintendo’nun resmi mağazasında önceki 280 £ (330 €) yerine şimdi İngiltere’de 260 £ veya Avrupa’nın başka yerlerinde 300 € (Fransa’da 270 €’ya düştü) fiyatla satılıyor.

“Nintendo of Bir sözcü Eurogamer’a yaptığı açıklamada, Avrupa, Nintendo Switch konsolunun Avrupa ticaret fiyatını perakendecilere değiştiriyor” dedi. “İlk piyasaya sürülmesinden dört buçuk yıldan artı bir zaman daha sonra, Nintendo Switch Avrupa’da dinç satış ivmesine sahip olmaya devam ediyor. Avrupa’daki döviz kurları ve Nintendo Switch – OLED Modelinin yakında piyasaya sürülmesi de dahil edinmek üzere çeşitli faktörleri dikkatlice tarttıktan sonradan, Nintendo Switch’in Avrupa ticaret fiyatını başkalaştırmak için yerinde zaman olduğuna karar verdik.”

OLED Switch’in 8 Ekim’de gelmesiyle birlikte başlıca bölüm için ABD’de bir fiyat düşüşü olduğu söylendi. Yeni model, daha küçük çerçeveli daha büyük 7 inç, 720p OLED ekrana, yeni bir takviye ayağına, ethernet bağlantı noktasına ve hoparlör iyileştirmelerine sahip, fakat diğer hiçbir yükseltilmiş parça değil. Diğer her şey değişmeden, düşük fiyatlandırma, esas modeli nispeten iyi bir anlaşma haline getiriyor.

“Nintendo Switch – OLED Modeli piyasaya sürülmeden önce fiyat değişikliğini yaptık, böylece Nintendo’nun kendi perakende kanalı My Nintendo Store’daki her model arasındaki fiyat farkları, Nintendo’nun kendi modeline uygun olduğuna karar verir. kendi mağazası,” dedi Nintendo.

Nintendo Switch temel modeli ABD’de Amazon’da ve Nintendo’nun devlete ait mağazasında hala 300 dolardan gösteriliyor, bu yüzden umarım yakın gelecekte bu değişir. Switch OLED, ABD’de 350 $, İngiltere’de 310 £ ve Avrupa’nın diğer yerlerinde 365 €’ya mal olacak. Şirket, Switch Lite’ın fiyatının benzer kalacağını söyledi.

Güncelleme 13.09.2021 08:15: Avrupa’nın çoğunda Esas Anahtar fiyatları, makalenin orijinalinde belirtildiği gibi 270 € değil 300 €’dur, fakat Amazon’da Fransa’da 270 €. Yayınlama, doğru fiyatlandırma ile güncellendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*