NVIDIA Shield TV 130$’a geriliyor | Engadget

NVIDIA Shield TV 130$'a geriliyor | Engadget

Chromecast’ten biraz daha zinde bir şey arayan Android TV hayranları, NVIDIA Shield TV’yi düşünmelidir. Oysa 150$’lık normal fiyatıyla, Google’ın sızıntı dongle’ından önemli ölçüde daha pahalıdır. Ama, şu anda NVIDIA Shield TV’yi 130 $ ya da alışılagelmiş fiyatından 20 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu adeta rekor düzeyde düşük. Geçen sene Kara Cuma’dan önce fiyatın 129 ABD Dolarına düştüğünü gördük – ama bu, 2021’de gördüğümüz en iyi fiyat ve şimdiye değin yalnızca birkaç defa geldi.

NVIDIA Shield TV’yi Amazon’dan satın alın – 130 $ NVIDIA Shield TV’yi Best Buy’dan satın alın – 130 $ NVIDIA Shield TV’yi B&H Photo’dan satın alın – 130 $

Aynı boyuttaki akıntı dongle’larından daha pahalı olmasına rağmen, NVIDIA Shield buna layık Tegra X1+ işlemcisi sayesinde ekstra para. Android TV platformunu kolaylıkla çalıştıracak değin güçlüdür ve Dolby Vision HDR, Dolby Atmos ses, Chromecast 4K ve AI destekli HD’den 4K’ya yükseltmeyi destekler. aynı zamanda Google Asistan ve Amazon’un Alexa’sı ile de çalışır, böylece dilerseniz üçgen uzak kumandayı göstermek yerine ona sipariş verebilirsiniz.

Boru şeklindeki tasarımın da sizi yabancılaştırmasına izin vermeyin — NVIDIA şekli istek ediyor kablosuz paraziti önlemeye asistan olur ve şirket yine de kompakt cihaza bir Ethernet temas noktası, bir HDMI konektörü, bir microSD kart yuvası ve bir güç temas noktası eklemeyi başardı. MicroSD kart yuvası, Shield’ın dahili depolama alanını genişletmenize, çevrimdışı görüntüleme için yanınızda ilave içerik getirmenize ihtimal tanır ve sızıntı cihazlarınızı kablolamak isterseniz, Ethernet temas noktası bunu muhtemel kılar. genellikle, kullanımı basit ve atacağınız her şeyin üstesinden gelebilecek güçlü bir sızıntı cihazıdır.

En yeni teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*