OtterBox’ın yeni aksesuarları çocuklara ve onların iPad’lerine yöneliktir | Engadget

OtterBox'ın yeni aksesuarları çocuklara ve onların iPad'lerine yöneliktir | Engadget

OtterBox, uzun süredir süper dayanıklı soğutucuları ve telefon kılıflarıyla biliniyor. Bu yılın başlarında, bir dizi oyun aksesuarı bile üretti. Fakat şirket, çocukların cihazlarında fazla vahşi olmalarına karşın, genç tüketicilere hiçbir zaman hiçbir şey sunmadı. Bugün OtterBox nihayet parmaklarını çocukların ufak elleri ve bir şeyleri düşürme eğilimleri için tasarlanmış sağlam iPad aksesuarlarına sokuyor.

Bu serideki esas ürün, okyanus mavisi ve lacivert renk seçenekleriyle gelen Easy Grab Tablet Kılıfı. ya da neon sarısı ve iki ebat: 7. ve 8. nesil iPad kılıfı (2020 ve 2021 modelleri) için 60 ABD doları ya da iPad küçük (2019) sürümü için 50 ABD doları. Amazon’da bulacağınız az kalsın her çocuğun iPad kılıfından öbür olarak, yerleşik bir nakliye sapı ile gelmiyor. Bunun yerine ardındaki PopSocket’tan bambaşka olmayan bir topuz bulunur ve kasanın dış kenarları iPad kullanımdayken daha kolay bir tutuş için yükseltilmiş ve çıkıntılıdır. Ayrı el boyutlarına uyum temin etmek için aniden artı oluk da vardır, bu nedenle çocuğunuz büyüdüğünde bile kılıf kullanımda kalabilir.

OtterBox

Kulaklı bir şey seçim ettiyseniz, OtterBox, başvuru için kasanın topuzuna takılan EasyGrab Fazla Kullanımlı Kılıf Standını ekstra ödenti ödemeden pakete dahil eder bir tablet standı, taşıma kolu ya da hatta bir kanca olarak, çocukların seyahatte iPad’lerini izleyebilmeleri için her şeyi bir araba koltuğunun arkasına takmak için.

Stand yalnızca donuk gri renkte kazanç, ancak bu en azından ayrı olarak 40$’a satılan EasyGrab Mobil Kablo Paketi ile eşleşeceği anlamına geliyor. Set, biri zor için USB-A – Lightning ve diğeri 3,5 mm ses kablosu olmak üzere iki kablo içerir. Her kablonun minik ellerin kavramasını kolaylaştırmak için yivli mavi uçları ve dolaşmaları önleyebilen ve boğulma tehlikesini azaltan sarmal kablolar vardır. 3,5 mm’lik fişler de dikey açıdadır, bu da ayrıca kabloya ayrıca de cihazın kulaklık jakına hasar gelmesini önlemeye muavin olur (bizzat liseden beri yaşadığım bir sorun).

EasyGrab Tablet Kılıfı, EasyGrab Çok Kullanımlı Kılıf Standı ve EasyGrab Mobile Cable Bundle.OtterBox

sonuç olarak, ekranlara fazla artı basıldığında ve ebeveynler arasında mavi bir ışık haline geldiğinden beri, Ebeveyn olmayanlar için de OtterBox, Blue Light Guard Sırça Ekran Koruyucusunu da piyasaya sürüyor. Mavi ışık ışınlarını filtrelerken aynı zamanda çizikleri ve mikropları da savuşturur – bu nedenle erişkin kullanıcılar bile etrafta bulundurmayı epeyce kullanışlı bulabilir. 7. ve 8. cins iPad’ler için olanı 40 ABD dolarına, iPad mini için daha ufak olanı ise 35 ABD dolarına mülk olacak.

Bu hat bugün yalnızca Target ile piyasaya çıkıyor, ama OtterBox’ın kendi sitesinde ve diğer sitelerde görünecek. sonunda perakendeciler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*