Owlet’in en yeni akıllı çorabı, daha büyük çocukları da takip etmek için tasarlandı | Engadget

Owlet'in en yeni akıllı çorabı, daha büyük çocukları da takip etmek için tasarlandı | Engadget

Bebekler ve bebekler için giyilebilir zeki çoraplarıyla bilinen şirket Owlet, Smart Sock Plus’ı piyasaya sürdü. Yeni mahsul, önceki sürümlerle benzer istatistikleri (kalp atış hızı, nabız atışı ve uyku ölçümleri) izlemek üzere tasarlandı, ama bundan böyle beş yaşına veya 55 pound’a değin olan çocuklarda kullanılabiliyor.

Owlet şunu söylüyor. Ebeveynlerden en sık gelen taleplerden biri de çorabın 18 aylık kullanım süresi sona erdikten sonradan kullanılabilmesiydi. Şirket, daha büyük çocukları büyüdükçe değer biçmek için algoritmaları güncelledi, ancak başkaca eskisi gibi çalışıyor.

Çocuğunuzun ayağına sensörlü bir çorap takılır ve okumalar, çocuğunuzun yürek atış hızı ya da nabzı danışıklı bir bölgenin altına düştüğünde ebeveynleri ve bakıcıları uyaracak bir baz istasyonuna gönderilir. Uygulama aynı zamanda uyku ölçümlerini de takip eder ve çocuğunuzun uyurken sağlığının bütün bir resmini sağlamak için şirketin kamerasının yanında çalışır.

Smart Sock Plus, çocuğunuza uyacak üç doruk bez çorap içerir. büyüdükçe ve şimdi 359 dolara satılıyor. Mevcut Smart Sock 3 müşterileri, kullanıcılara iki ilave çorap boyutu karşılayan bir genişletme paketini 69 $ karşılığında satın alabilir. Owlet Sırça kimsesiz 149$’a satılmaktadır ya da Smart Sock Plus ile birlikte bahşedilen paketi 459$’a satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*