‘PAW Patrol’ sesleriyle Waze, soğuk bir araba yolculuğu gibi geliyor | Engadget

'PAW Patrol' sesleriyle Waze, soğuk bir araba yolculuğu gibi geliyor | Engadget

Waze, sürüş esnasında çocuklarınıza tablet vermeden onları eğlendirmenin bir yolunu bulabilir: Navigasyon uygulamanızla dikkatlerini dağıtın. Şirket, Waze’e, Chase, Marshall ve Skye’ın yardımıyla TV şovunun Ryder’ının sizi hedefinize yönlendirdiği bir PAW Patrol deneyimi ekledi. Ayrıca Waze Mood’unuzu her zamanki simgeyi Chase’in polis arabası, Marshall’ın itfaiye aracı ya da Skye’ın uçağı ile değiştirmek için değiştirebilirsiniz.

Bu nitelik, içindeki My Waze bölümü yoluyla İngilizce kullanıcılara “sınırlı bir vakit” için sunulur. dilekçe. Hem Android ayrıca de iOS’ta kullanılabilir.

Bu, yakında çıkacak olan PAW Patrol filmi için öyle de ince olmayan bir eklentidir, fakat gençlerinizi meşgul etmek için yardımcı olabilir. Hatta onları arabaya ve araba penceresinin dışındaki dünyaya alaka duymaya özendirme edebilir. Tabii fakat, bunun çok kötü gittiğini bakmak de kolay – istediğiniz son şey, çocuklarınızın siz yol tarifini dinlerken telefona bağırmasını sağlamaktır. Bu, şovu kendinden geçmiş bir sükunet içinde izleme eğiliminde olan çocuklar için en iyisi olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*