Peloton, bağlantılı bisiklet sahipleri için ilk egzersiz oyununu piyasaya sürüyor | Engadget

Peloton, bağlantılı bisiklet sahipleri için ilk egzersiz oyununu piyasaya sürüyor | Engadget

Ring Fit Adventure for the Switch, insanların oyunlaştırılmış antrenmanları sevdiğini hatırlattı. Hemen Peloton, “Lanebreak” adlı birincil fitness oyunuyla arenaya atlıyor. Ritim tabanlı oyun, fitness şirketinin değişmez bisikletlerinde mevcuttur ve basit bir kuruluma sahiptir: Oyuncular, pat diye pozitif engel karşı direnç düğmesiyle pedal çevirerek ve şerit değiştirerek bir pistte dönen bir lastiği denetim eder. Bu Peloton’dur, tüm oyun bir müzik müziği ile senkronize edilir. Prosedürel olarak oluşturulmuş müzik yarışçısı Audiosurf’u oynamış herkese çok bilinen gelecektir.

Lanebreak, belirtilmiş kullanıcıların iki haftalık pilot uygulamalarda küçük oyunlar oynadığı aylarca süren denemelerin zirve noktasıdır. Buradaki us, Peloton üyelerini daha fazla çalışma yapmaya teşvik etmek için oyunun temel mekaniklerinden bazılarını, özellikle de ödüller ve ilerlemeyi ihraç etmektir. Peloton’a kadar müzik, acemi oyuncuları alıştırmak amacıyla ahenkli egzersiz sınıflarını yeni oyunuyla bağlayan DNA görevi görüyor. Şimdilik Lanebreak, bu kış için planlanan bütün bir lansmanla hala erken erişim modunda.

Zorluk, vahşi doğada fazla sayıda fitness oyunu rakibi olması, ancak çok azının Peloton’la eşleşecek marka bilinirliğine sahip olması. . Mesela Zwift, çok oyunculu bisiklete binme ve sanal bir dünyada koşma özelliğine sahip, kullanıcıların bireysel koşu bantlarını ya da bisiklet eğitmenlerini kullanarak etkileşimde bulunabilecekleri bir başvuru sunuyor. VR çalışma yazılımı Supernatural, Beat Saber tarzı rutinleri için sizi egzotik ayarlara götürürken.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*