Peloton, şirketinizin fitness planını devralmak istiyor | Engadget

Peloton, şirketinizin fitness planını devralmak istiyor | Engadget

Spor salonu üyelikleri, pandeminin arkasında fazla manalı şirket avantajları yok, oysa Peloton bunun dinç bir ikame sunabileceğini düşünüyor. Firma, şirketlerin sübvansiyonlu Peloton Dijital ve Tam Erişim Üyelikleri tanıtmasına olanak tanıyan bir Kurumsal Sağlık teklifini açıkladı; buna alt ürünler için özelleştirilmiş kurumsal özellikler ve “özel avantajlar”dan bahsetmeye gerek değil. En azından bir bisiklete veya koşu bandına ihtiyacınız yahut, Peloton aboneliğini evde kullanmak için fazla az veya hiç ödeme yapabilirsiniz.

Peloton, çalışanların bağ kurma olanaklarını dile getirmeye hevesliydi. Planlanmış Oturumları kullanabilirsiniz. iş arkadaşlarını paylaşılan fitness derslerine misafir etme etmek için.

Şirketin Accenture Interactive, Samsung, SAP ve Sky dahil elde etmek üzere Corporate Wellness için halihazırda pat diye pozitif büyük müşterisi var.

Peloton’un stratejisinin ardından hiçbir gizem yok . Bu, yalnızca kısa vadede değil, abone sayılarını da artırabilir. İşleri değiştirdikten daha sonra Peloton erişiminizi kaybederseniz kaydolmak isteyebilirsiniz. Hem, ‘bütün’ Peloton deneyimini isteyen şirketler ve çalışanlar için daha artı egzersiz makinesi satışını artırabilir. gerçi, ofise dönüş planlarının çoğunlukla uzaktan çalışmayı içerdiği bir çağda takdir edilebilir. Sağlık yararlarından iyice yararlanmak için spor salonuna gitmeniz gerekmeyecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*