Peloton’un Android uygulaması, uzun süredir konuşulan kürek makinesine işaret ediyor | Engadget

Peloton'un Android uygulaması, uzun süredir konuşulan kürek makinesine işaret ediyor | Engadget

Peloton Android uygulamasının en son sürümünün APK’sını kaldıran 9to5Google, şirketin yakın gelecekte bir kürek makinesini desteklemek için yazılımı hazırladığına dair kanıtlar buldu. Çıkış, “Sezar” ve “Mazu” kod adlı bir cihazdan bahseden farklı alanlara yönlendirilmiş kod parçacıkları buldu. İkincisi, bir Çin deniz tanrıçasına atıfta bulunur. Şirketin değişmez bisikleti gibi, kürek makinesi de dünyanın dört bir yanından su yollarını sergileyecek bir “manzaralı sürüş” özelliğine sahip olacak gibi görünüyor. Ve yalnızca kürek sürüklemek istiyorsanız, bu da bir seçenek olacaktır.

Başka bir dizi parça, yerinde bir kürek çekme tekniğinin dört pozisyonuna atıfta bulunur. Dilekçe, “Bu, vuruşunuzun sürüş konumudur” diye açıklıyor. “Kollarınız düz ve sırtınız düşey olacak şekilde kürekçide uzun oturun. Dizleriniz üçgenin taban olmayan kenarı bileklerinin hemencecik üzerinde olmalıdır.” Güncellenen yazılımın derinliklerine inen 9to5, uygulamanın ortalama ve en fazla vuruş oranlarınız gibi ölçümleri izleyeceğini öneren bir kod da buldu.

Bir kürek makinesi, Peloton’un bir süredir çalıştığı söylentileri olan bir şey. cihazdan bahseden yeni bir iş listesi. Tasdik için Pelton’a ulaştık, ancak bütün APK parçalamalarında söylediklerimizi burada anekdot edeceğiz: yeni bir ekipman sürümüne işaret eden bir kodun olması, bir şirketin bu işi peşine düşüp takip edeceği veya bir lansman yapacağı anlamına gelmez. yakın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*