‘Pok Pok Playroom’, Alto’nun Odyssey gazilerinden el yapımı bir çocuk uygulamasıdır | Engadget

'Pok Pok Playroom', Alto'nun Odyssey gazilerinden el yapımı bir çocuk uygulamasıdır | Engadget

Alto’s Adventure ve Alto’nun Odyssey stüdyosu Snowman’deki bir avuç geliştirici göre geliştirilen çocuk odaklı iOS uygulaması Pok Pok Playroom’da hiçbir kural yoktur. Pok Pok Playroom, 2 ila 6 yaş arası çocuklar için yaratıcılığı, merakı ve sakinliği cesaretlendirmek için planlanmış bir yaşam paketidir ve 20 Mayıs’ta iPhone ve iPad’de çıkacak. Pok Pok Playroom’a erişim ayda 4$’a veya bir takvim abonelik için 30$’a mal olacak ve herhangi bir dilekçe içi satın alma olmayacak.

Pok Pok Playroom ile us çocuklara bir oyun sunmaktır. İlgi çekici ama tiryakilik yapmayan ve yırtıcı olmadan kendi kendini ifade eden bir başvuru formu. Konuşan hayvanlar gibi fantezi unsurlarından kaçınarak elle çizilmiş sanat ve hakiki dünya görüntülerine sahiptir. En önemlisi, merakı ve oyunu teşvik eden yaratıcı bir tuvaldir ve galibiyet ya da başarısızlık durumları yoktur. Birçok çocuk odaklı uygulamanın tersine, Pok Pok Playroom gösterişli animasyonlardan, değişmez ses efektlerinden ve tekrarlayan ödül döngülerinden yoksundur.

“Çocuk oyunlarının birçok çocukları tek boynuzlu atlar, gökkuşakları, parıltılar, büyük bir beğeni ve her şeyle ödüllendiriyor,” becerikli yönetmen Esther Huybreghts dedim.

Oyunda bulunan ve çocuk için ne kavrayış gelirse gelsin doğuştan gelen ödül dışarıya hiçbir ödül yoktur.”

Pok Pok Playroom’un sadece iOS cihazlarda piyasaya sürülmesi şaşılacak yok. Apple ile uzun ve kazançlı bir ilişkisi olan bağımsız bir stüdyo olan Snowman. Beş Snowman geliştiricisi, Playroom uygulamasından başlayarak çocuklar için yeni, marifetli deneyimler oluşturmaya odaklanacak yeni bir şirket olan Pok Pok’u kurdu. 

Pok Pok, kısmen yeni stüdyonun CEO’su olan Huybreghts ve Melissa Cash tarafından kuruldu. Cash, Disney’de bebekler ve minik çocuklar için oyuncaklar yaratmaya takviye ettiği eski bir mahsul tasarımcısıdır. iki yaşında ve bununla birlikte iki küçük erkek çocuk annesi.

Pok Pok Playroom (Mayıs 2021)Pok Pok

Huybreghts ve Snowman’de sanat yönetmeni ve Pok Pok’un kurucu ortağı olan kocası, Playroom’un birincil yinelemesini ilerletti çünkü birlikte bir şeyler tasarlamak istiyorlardı ve App Store’da çocuklara yönelik kaliteli bir yazılım eksikliğini fark ettiler.

“Kendimce bu onun için tiryakilik yapmamasının ve rahatlatıcı, sinir bozucu olmayan bir deneyim olmasının büyük bir nedeni. Ama bunu öteki ebeveynlerden ve öteki çocuklardan da duyduk. Bununla ilgili bir şey çok yatıştırıcı olmalı. ”

Pok Pok Playroom, Pok Pok için sadece bir açılış. Genç stüdyo, ilk uygulamasını aralıksız güncellemenin yanı sıra, daha pozitif yazılım ve hatta benzer amaca yönelik somut oyuncaklar arzetmek için genişleme hayallerine sahip. “https://o.aolcdn.com/images/dims?image_uri=https%3A%2F%2Fs.yimg.com%2Fos%2Fcreatr-uploaded-images%2F2021-05%2F556ba140-b1eb-11eb-b1f9-de761f9a4f65&thumbnail =675%2C&client=49kdj93ncb8s938hkdo&signature=a948cda3921aa43460df7e282ba4f13a520c4671” daha alçak=”Pok Pok Playroom (Mayıs 2021)”/>Pok Pok

“Bu fikri ilk aldığımızda, hepimiz bunun bir mahsul olabileceğini düşündük, Cash” fazla daha fazlası dedim. “Geçtiğimiz birkaç yılda, onu geliştirirken, daha da reel oldu. Pok Pok’u yaratıcı oyun merkezli bu sevilen, umut verici, güvenilir çocuk deneyimleri markasına dönüştürmek için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. ve becerikli öğrenme ve düş gücü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*