Polestar, elektrikli kargo kızağının çalışan bir versiyonunu yaptı | Engadget

Polestar, elektrikli kargo kızağının çalışan bir versiyonunu yaptı | Engadget

Polestar’ın elektrikli kargo kızağı bundan böyle yalnızca hoş bir 3D görüntüden daha fazlası olarak var. KONUT üreticisi, yarım yıl önce tanıttığı Re:Move’un ilk çalışan prototipini tanıttı. Üç tekerlekli araç Mart ayından bu yanlamasına öyle değişmedi, ancak makinenin neler yapabileceği bundan böyle açık.

Re:Move demo ünitesi, 15 MPH en fazla hıza sahip tipik bir e-bisiklet değin seri. ve 2.2kWh pil. Oysa, fazla daha fazlasını çekebilir. 400 librelik azami tartma, 600 librelik Polestar’ın daha önce iddia ettiği değin ağır değil, fakat bu, onu bazı durumlarda teslimat kamyonlarına yerinde bir alternatif haline getiriyor. Ayrıca 29 inç genişliği (bisiklet şeridi için yeterli) ve 23 fit dönüş yarıçapıyla minibüslerden daha çeviktir.

Keza tekrar tekrar açık aydınlatma, fren lambaları ve korna da bekleyebilirsiniz. , Polestar’ın vizyonunda göstergeler isteğe alt olsa da. Re:Move, alışılmış plastik ve keten yerine kullanılan kompozit çerçeve kapakları baştan sona daha çevre dostu olmalıdır.

Polestar, bırakın teklifi, Re:Move’u üretmenin ne dek mümkün olduğunu hala söylemedi. fiyatlandırma veya kullanılabilirlik. bununla birlikte, otomobil üreticisinin Re:Move için elbette aklında roller var. Çevrimiçi siparişler gibi daha hafif teslimat görevleri için kızağın doldurulmasını görüntüler. Cihaz, geleneksel araçlar için pozitif altyapının olmadığı kırsal alanlarda da tezgâhtar olabilir. Daha ‘geleneksel’ KONUT’lerin bir seçenek olmayacağı köylerde bunu ya da buna aynı araçları görürseniz şaşırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*