RadRover 6 Plus, 750W motorlu ‘dayanıklı’ 1.999$’lık bir e-bisiklettir | Engadget

RadRover 6 Plus, 750W motorlu 'dayanıklı' 1.999$'lık bir e-bisiklettir | Engadget

Salgın, Rad Power Bikes ilk önce olmak üzere elektrikli bisiklet üreticileri için bir nimet olduğunu kanıtladı. Şirket, yolda 350.000 binici ile Kuzey Amerika’nın en büyük e-bisiklet markası olduğunu bahis ediyor. Bu rakamlar, bu yılın başlarında Morgan Stanley gibi büyük ad yatırımcılardan 150 milyon dolarlık fon sağlamasına asistan oldu. Doğal olarak, bu parayı en iyi yaptığı şeyi yapmak için kullanıyor: Daha fazla e-bisiklet yapın. Rad’in en son teklifi, amiral gemisi dayanıklı bisikletinin elden geçirilmiş bir versiyonu olan 1.999 $ RadRover 6 Plus.

RadRover 6 PlusOlasılıkla fazla yüklenen lastiklerden bir Rad Power Motoru özelliğidir <'p> 2015’teki birincil tekrar etme. Ama, daha yakından bakın ve göze çarpan birkaç değişim görmelisiniz. İlk olarak, daha fazla durma gücü için iyice yeni hidrolik disk frenler var (bir Rad bisiklet için bir birincil). Artı boyutlu RadRover hem, 999 $ RadMission Electric Metro Bike ve 1.099 $ RadMission 1’deki 500W’a kıyasla 750W şiddet sağlayan özel bir dişli göbek motoruna sahiptir. selefinden daha.

Burada da batarya harici yerine güya entegredir. Bu, bir anahtarın dönüşü ile etkili bir şekilde değiştirmenize müsade verir. bu vesileyle yeni iki parçalı ekran, batarya çok miktar durumu, kuvvet çıkışı, yolculuk mesafesi, vakit ve bir far göstergesi gibi hakiki zamanlı istatistikleri gösterir.

Rad Power Bisikletler

Çoğunlukla, Rad, yeni RadRover’ı market gezileri, işe gidip gelme ve patikalar için yeterince fazla yönlü olan jurnal bisikleti olarak sunuyor. Bu, niçin bazı hafif alternatiflerinden daha pahalıya mülk olduğunu açıklayabilir. Esnekliğe odaklanan e-bisiklet, daha geniş bir tepe aralığına hitap etmek için iki çerçeve boyutuna (yüksek basamaklı ve basamaklı) sahiptir. RadRover 6 Plus bugün ABD ve Kanada’da ön siparişe açıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*