Razer’s Blade 15 Advanced, Amazon’un bir günlük satışında 900 $ indirimli | Engadget

Razer's Blade 15 Advanced, Amazon'un bir günlük satışında 900 $ indirimli | Engadget

Amazon, bir grup Razer dizüstü bilgisayar ve oyun aksesuarında yalnızca bir günlük indirimle hafta sonunu başlatıyor. Kulaklıklardan farelere ve mikrofonlara kadar her şey indirime girdi, ama bulacağınız en büyük tasarruf 2020 Razer Blade 15 dizüstü bilgisayarlardan bazılarında olacak. 10. nesil Core i7 işlemciye, NVIDIA GeForce RTX 2070 Super Max-Q grafik kartına, 16 GB RAM’e ve 512 GB depolama alanına sahip Raze Blade 15 Advanced oyun dizüstü bilgisayarı, 1.700 ABD doları ile rekor düşük seviyeye indi.

Amazon’da bir jurnal Razer indirimi satın alın Amazon’da Razer Blade 15 Advanced’i satın alın – 1.700 $

Birazcık daha iyi grafikler ve daha fazla depolama alanı arayanlar için diğer bir seçenek daha var. Yukarıda listelenenlerle aynı özelliklere sahip ama NVIDIA RTX 2080 Super Max-Q grafik kartı ve 1 TB depolama alanına sahip Blade 15 Advanced, sıradan fiyatından 2.200 dolara veya 285 dolara düştü. 2020 Blade 17 Pro da satışta: 10. cins Core i7 işlemcili, RTX 2080 Super Max-Q grafikli, 16 GB RAM’li ve 512 GB depolamalı bir model 950 ABD Doları indirimle 2.250 ABD Dolarına düşüyor. Bu oyun dizüstü bilgisayarlarından biriyle ayağınızı kapıya sokmak istiyorsanız, Razer Blade 15 tabanını Core i7 işlemci, GeForce GTX 1660 Ti grafik kartı, 16 GB RAM ve 256 GB depolama ile 1.048 $ karşılığında alabilirsiniz ( Haziran ayında Prime Day’de takriben 50$ daha eksik yapmış olsak da).

Blade bir süredir gözde oyun dizüstü bilgisayarlarımızdan biri. Daha pahalıdır, fakat teknik özellikler söz konusu olduğunda bir sürü özelleştirme seçeneğine sahip şık görünümlü bir dizüstü bilgisayar istiyorsanız buna değerinde. Ve fiyat yelpazesinin üstteki ucunda olduğu için, böyle bir indirimi ummak her zaman daha iyidir, böylece biraz para biriktirirken istediğiniz modeli elde edebilirsiniz. Bu kesilmiş modellerin Razer’ın en yeni modelleri olmadığını unutmayın. Yakın zamanda, 11. tür Intel işlemciler, NVIDIA RTX 30 serisi grafikler ve QHD ekranların yanı sıra yerinde yüksek fiyat etiketleri ile donatılmış 2021 dizüstü bilgisayarlar çıktı.

Zaten sağlam bir oyun makineniz varsa, Satışta bir sürü Razer çevre birimi de var. BlackWidow V3 mekanik klavyesi tüm zamanların en düşük seviyesi olan 90 $’a düştü ve sarı anahtarlara, dijital bir silindir ve medya anahtarına, Chroma RGB aydınlatmaya ve birlikte bahşedilen bir bilek desteğine sahip. Keza 50$’a düşen Kraken kulaklık ve yalnızca 20$’a alabileceğiniz DeathAdder Essential kablolu fare de indirimli.

BlackWidow V3’ü Amazon’dan satın alın – 90 $ Kraken kulaklığı Amazon’dan satın alın – DeathAdder Essential’ı satın alın ( DeathAdder Essential’ı satın alın ( kablolu) Amazon’da – 20 $

En son teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı peşine düşüp takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*