Roku cihazları, 99 $ karşılığında Streambar da dahil olmak üzere Amazon’da yeniden satışta | Engadget

Roku cihazları, 99 $ karşılığında Streambar da dahil olmak üzere Amazon'da yeniden satışta | Engadget

Geçen ay, bir dizi Roku akıntı cihazının Amazon’da büyük indirimler aldığını gördük. Buna 99$’a düşen Roku Sızıntı Çubuğu da dahil. Şu Anda bu indirim geri döndü ve geçen sefer kaçıranlar için güncellenmiş bir akış gadget’ını yakalamanın bütün zamanı. Roku Streambar yeniden 99$’a veya bayağı fiyatının yüzde 24 altına düştü, Streaming Stick+ ve Express 4K+ ise sırasıyla 40$ ve 29$’a düştü.

Roku Streambar’ı Amazon’dan satın alın – 99$’a adresinden Roku Streaming Stick+ satın alın Amazon – 40 $ Amazon’da Roku Express 4K+ Satın Alın – 29 $

Evinizde daha eski bir TV’niz veya büyük bir hayranı olmadığınız yazılımlara sahip akıllı bir TV’niz varsa, Roku’nun Akıntı Çubuğu, ses söz konusu olduğunda sisteminizi yenileyebilir yanı sıra sızıntı. Dolby Atmos desteği ve yerleşik 4K HDR sızıntı teknolojisi ile neredeyse her kuruluma kolayca sığacak olan kompakt boyutu doğru bizden 86 puan aldı.

Siz’ Aslında bir Roku Ultra (Dolby Vision desteği olmasa da) olarak ikiye katlanan bir ses çubuğu elde ediyoruz, bu nedenle filmler ve TV şovları daha iyi ses verecek ve Netflix, Amazon Prime Video dahil elde etmek üzere Roku platformundaki tüm akış hizmetlerine erişebileceksiniz, HBO Max ve daha fazlası. bununla birlikte bir Bluetooth hoparlörü olarak da çalışır, ancak cihazın en sevdiğimiz pop oynatma listelerimizi çalarken olduğundan daha iyi ses çıkardığını gördük.

Diğer indirimli Roku ürünleri, ilgilenmeyenler için en iyisidir. Küçük bir pakette gelen akış gücünde oldukları için bir ses yükseltmesinde. Streaming Stick+, satın alınabilirliği ve nispeten detaylı özellik seti sayesinde çoğu ev davet rehberimizde yerini aldı. 4K HDR akışını, uzun menzilli kablosuz bağlantıyı ve Alexa ve Google Muavin ile sesli komutları destekler. Express 4K+ çok aynı, fakat uzun menzilli yerine sorunsuz kablosuz bağlantıyı destekler. Her iki donanım kilidi de Roku’nun sesli uzakta kumandasıyla birlikte gelir.

En yeni teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’i takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*