Roku’nun Quibi olmayan ilk filmi bir Noel özel | Engadget

Roku'nun Quibi olmayan ilk filmi bir Noel özel | Engadget

Roku sonunda orijinal içeriğini Quibi gösterilerinin geçit töreninin ötesine taşıyor. Şirket, birincil orijinal uzun metrajlı filminin (elde edilen materyallerin dıştan) Zoey’nin Doğaüstü Noel’i olduğunu, NBC’nin iptal edilen TV programı Zoey’nin Doğaüstü Çalma Listesi için bir “tatil canlandırması” olduğunu açıkladı. Müzikal formatı koruyor ve Jane Levy’nin yanı sıra Skylar Astin, Mary Steenburgen ve Bernadette Peters dahil elde etmek üzere orijinal oyuncu kadrosunu koruyacak.

Gösterinin yaratıcısı Austin Winsberg gösteriyi yazacak ve yürütücü yapımcılığını üstlenecek, dizi ise dizinin yapımcılığını üstlenecek. Pilot yönetmen Richard Shepard, filmdeki rolüne geri dönecek. Lionsgate genel üretime öncülük ediyor. Diğer orijinaller gibi, bu da sonbaharda öncelikle gösterime girdiğinde The Roku Channel’da (reklamlarla birlikte) bedava olarak izlenebilecek.

Roku tanıdık bir stratejiyi ödünç alıyor: Amazon ve Netflix gibi, bir hayran kitlesini genişletiyor. geleneksel TV’de erken sona eren gözde gösteri. Bu konuda hakiki bir orijinal yok. Oysa bu, Roku’nun çoğalan güvenine göze çarpan ediyor ve şirketin orijinallerini nereye götürebileceğine dair ipuçları veriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*