Samsung Galaxy Buds Pro, B&H Photo’da yüzde 37 indirimli | Engadget

Samsung Galaxy Buds Pro, B&H Photo'da yüzde 37 indirimli | Engadget

Samsung, en yeni Galaxy Buds 2’yi bütçe bilincini göz önünde bulundurarak tekrar tasarlarken, Galaxy Buds Pro, eksiksiz kablosuz kulaklık paketidir. Ocak ayında piyasaya çıktılar ve Samsung’un bugüne kadarki en iyi kablosuz kulaklıkları olduklarını gördük – ama bununla birlikte 200 $ ile şirketin en pahalısı. Ancak B&H Photo’nun şu anda devam eden sınırlı bir satışı var ve bu da tomurcukları yüzde 37’ye düşürerek onları 127 dolara indiriyor. Bu, en premium Samsung kulaklıklarında tüm zamanların minimum seviyesine yakın ve fantastik bir fiyat.

Galaxy Buds Pro’yu B&H’den satın alın – 127 $

Samsung, Galaxy Buds Pro çıkmadan önce kulaklıklarını birçok kere tekrarladı ve Profesyonelleri tasarlarken duymak için önceki tüm eleştirileri aldı. IPX7 su geçirmezlik derecesine sahip kompakt, rahat bir tasarıma sahiptirler, böylece onları çalışma yaparken kullanabilirsiniz. Etkili gürültü müdahale etme özelliği sağlamdır, bulaşık makinesinin sürükleyici çalışması gibi seslerin duyulmasını engeller ve Android kullanıcıları şamata müdahale etme ayarlarını başkalaştırmak için asistan mobil uygulamayı indirebilir.

Mobil uygulama ayrıca etkinleştirme gibi işlemleri yapmanıza da olanak tanır. Bixby’yi eller özgürlük bırakın ve ses algılamayı devre dışı bırakın; bu, konuştuğunuzda sesi otomatik olarak azaltacak ve etraf sesi moduna geçecektir. Tomurcukların ses kalitesinden de etkilendik – 11 mm woofer alt seviyeyi iyi idare ediyor ve yüksekler net ve vurucu. Galaxy Buds Pro keza, Samsung’un AirPods Pro’daki Uzamsal Sesi ile Samsung’un eşdeğeri olan 360 Audio’yu da destekliyor.

Batarya ömrüne gelince, gayet iyi fakat hakkında yazılacak bir şey yok. Tomurcuklardan yaklaşık 18 saatlik dinleme süresi alacaksınız ve bu, kasasının taşıdığı ekstra ücretleri de içeriyor. yine de, kasanın kablosuz şarjı desteklemesini seviyoruz, böylece ekstra meyve suyu almak için evinizdeki herhangi bir Qi pedine oturabilirsiniz. Bunlar, Samsung’dan alabileceğiniz en nitelikli kulaklıklar olmaya devam ediyor ve B&H’nin satışının onları yeni Galaxy Buds 2’den bile daha yerinde fiyatlı ışık halkası getirdiğini düşünürsek, Samsung’un sunduğu en iyi kulaklıkları istiyorsanız, bu sağlam bir satın almadır.

Peşine Düşüp Takip edin. En son teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*