Sony’nin PlayStation Vitrini çok başarılıydı | Engadget

Sony'nin PlayStation Vitrini çok başarılıydı | Engadget

Sony’nin Eylül ayındaki PlayStation vitrini ilgi fark etti. Stüdyo, bir saatten kısa bir zaman içinde, PS4 ve PS5’e gelecek, ilgiyle beklenen, bazı büyük sürprizler ve çoğu fragmanla tamamlanan bir düzineden pozitif oyunu sergiledi.

Misafir Etme büyük bir patlamayla başladı — PS5 için özel olarak geliştirilen klasik BioWare RPG’nin her tarafta yapımı olan Star Wars: Knights of the Old Republic’in ortaya çıkışı. Orijinalin PlayStation platformlarına hiç gelmediği düşünülürse, bu çok manâlı. Oradan Sony, Tiny Tina’s Wonderlands, Alan Wake remaster, Forspoken, PS5’te GTA V, Ghostwire: Tokyo, Project Eve, Gran Turismo 7 ve God of War Ragnarök gibi oyunlar için birkaç çıkış penceresi ve genişletilmiş fragmanı vurguladı.

Bu onun sonu bile değildi. Tropikal, açık dünya sandbox Tchia’nın fragmanı, şirin, şirin yengeçlerle doymuş bir kumsalla sona erdi ve bu şüphesiz bir rüyaydı.

Oh, ve Spider-Man stüdyosu Insomniac Games, iki yeni üstünde çalıştığını açıkladı. Marvel evrenindeki oyunlar: Venom’u taşıyan Wolverine ve Spider-Man 2. Wolverine oyunu tam bir sürprizdi ve Insomniac o kadar pozitif detaylar paylaşmadı, oysa tanıtım fragmanı kısa ve öz ve şıktı – gösterinin kendisi gibi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*