Spotify’ın Geliştirme özelliği, önerilen şarkıları çalma listelerinize ekler | Engadget

Spotify'ın Geliştirme özelliği, önerilen şarkıları çalma listelerinize ekler | Engadget

Spotify’ın uzun zamandır tavsiyelerde bulunmak için o kadar fazla hilesi var ve sonuncusu, çalma listelerinizi daha da çarpıcı hale getirmekle ilgili. Geliştirme özelliği, çalma listelerinize eklemek için kişiselleştirilmiş parça önerileri sunar.

Bazı pazarlardaki Premium kullanıcılar, yakında her çalma listesinin üstünde bir Geliştirme düğmesi görecektir. Özelliği açarsanız, Spotify her iki parçadan sonradan bir ve toplamda 30’a kadar önerilen şarkıları listeye ekler. Öneriyi beğendiyseniz, oynatma listenizde daimi olarak tutmak için artı düğmesine dokunmanız yeterlidir. Bu özellik, çalma listenizde yer alan şarkılarla eşleşen öneriler eklemek için tasarlanmıştır.

Spotify, Enhance’i önümüzdeki ay içinde ABD, İngiltere, Kanada ve Meksika dahil 40 ülkede iOS ve Android’de kullanıma sunuyor. , Avustralya, Yeni Zelanda, Brezilya ve Avrupa’nın birçok. Zamanla gelişecek olan özelliği sonradan diğer ülkelere de genişletmeyi planlıyor.

Şirket, son aylarda dinleme geçmişinizden şarkıları bir araya getiren bir çalma listesi olan Blend dahil edinmek üzere başka çalma listesi özellikleri ekledi. bir arkadaşın. Ayrıca, önde gelen yapımcıların ve şarkı yazarlarının yeni parçalarını taşıyan seçkin Notable Releases çalma listesi de nispeten yenidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*