Surfline’ın Apple Watch uygulaması bir sonraki büyük dalga yolculuğunuzu kaydedecek | Engadget

Surfline'ın Apple Watch uygulaması bir sonraki büyük dalga yolculuğunuzu kaydedecek | Engadget

Sörf yapıyorsanız Surfline’ı kullanma ihtimaliniz yüksek. Gelen çağrı artışı tahmin hizmeti, 80’lerde başladı ve sörfçülerin gezilerini düzenlemek ya da sadece yerel molalarını tahsis etmek için güvendiği bir video akışı bilgi kaynağına dönüştü. Ama sörfçülerin dalgaları izlemek için kullandıkları yüksek çözünürlüklü kameralar diğer bir kasıt için kullanılmak üzere: Oturumunuzu kaydetmek.

Keza bir Apple Watch’a (2. hızlı veya daha yenisi) sahip olan Surfline uygulaması kullanıcıları bundan böyle bunu yapabilir. sürüşlerinizi kaydeden şirketin yeni Oturumlar özelliğini kullanın. Sistem, en iyi dalgalarınızı ya da silmelerinizi kayda geçirmek için birçok sörf noktasında yer alan yüksek çözünürlüklü Surfline kameralarını kullanır. Bir kişi dışarı çıkmadan önce Apple Watch uygulamasındaki büyük Başlat düğmesine dokunması yeterlidir.

“Oturum” başladıktan daha sonra sörfçünün kameranın görüş alanı içinde kalması yeterlidir — akıma alt olarak söylemesi yapmaktan daha kolay. İşiniz bittiğinde, oturumu sonlandırmak için dokunmanız yeterlidir; videonuz görüntülemeniz için hazırlanmış olacaktır.

sörf, egzersiz (aka sörf) hakkında bilgiler de olacak iPhone’daki Afiyet özellikleriyle paylaşılır.

Benden başka her şey. görünürde kamera tarafından yakalanmak için içten pozisyonda değildim. (Içten olmak icabında, dalgalar kameranın hedeflendiği yerde kırılmıyordu.) yine de nitelik olması gerektiği gibi çalıştı.

Apple Watch’ım bir dalgaya bindiğimi algıladığında, yolculuğun uzunluğu ve hızım. Arabama dönüp seansı bitirdiğimde, uygulama telefonumla senkronize oldu ve her sürüşü kendi videosu olarak başlattı. Natürel ancak o videoların hiçbirinde ben yoktum fakat doğru pozisyonda olsaydım, yolculuğumu gelecek nesiller için korurdum.

yine de o videoları paylaşabilirim ( Onlarla birlikteyim) kamera alanında hakiki dalgalar olduğunda ve bütün dünya benim uzun tahtamdan tekrar tekrar düştüğümü izleyebildiğinde arkadaşlarımla birlikteyim.

Sörfçüler kendi videolarını çekmenin yollarını aramıyorlar. Su geçirmez GoPro’lar ve öteki aksiyon kameraları baştan sona dalgalardan bir görüntü patlaması yaşandı. Ancak sörf tahtasına ekipman takmadan arkadaşlarınızla kolayca paylaşabileceğiniz geniş bir çekim gerçekleştirmek hoş bir özellik. Hem, artık sörf yapmayan arkadaşlarınızı istirahat etmek yerine plajda videolarınızı çekmeleri konusunda ikna etmenize lüzum yok.

dünya genelinde farklı alanlara yönlendirilmiş popüler sörf noktaları 500 üstünde kameraların Surfline ağı doğru, yerler hiçbir sıkıntısı var kaydedilecek.

Tabii ki, bu, kayıtlarla daha az ilgilenen sörfçüler için plajın öteki kısımlarını özgürlük bırakabilir. Surfline’ın tüm amacı, dalgaları yakalamanıza asistan olmaktır. Bazen bir kameranın önünde olacaklar, bazen de olmayacaklar lakin en azından sürüşlerinize eşlik edecek verileriniz olacak..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*