Teknoloji elit sporcuları | Engadget

Teknoloji elit sporcuları | Engadget

127 koşucudan oluşan bir bölge 13 Eylül 1970’de ilk New York Şehri Maratonu’nu koşmak için Central Park’ta sıraya girdiğinde, onlara yardımcı olabilecek tek cihaz bir tutam saatti. Grenli bir son işlemci fotoğrafı, şampiyon Gary Muhrcke’nin sol bileğinde bir saat bandıyla bandı kırdığını gösteriyor. İki eli de barıştırma işaretleri atıyor. O zamanlar gerekli olan tek donanım bir çift kundura, kısa şort ve 26,2 mili düşmeden koşmaya yetecek kadar kumdu.

Bugün, GPS saati olmadan koşmak, ekran zamanına ve teknolojinin izinsiz girişine aleyhinde bir protestodur. taktiksel bir yarış kararı olduğu için. giderken bazılarımız kulaklıksız koşmayı düş bile edemiyoruz. Daha Sonra tüm öz bakım var. Titreşen kas gevşeticiler, sporcuların iyileşmesine yardımcı olur. Strava gibi spor merkezli sosyal ağlar, en iyi antrenmanlarımızda güneşlenmemize asistan oluyor. Kalori sayma uygulamaları makrolarımızı peşine düşüp takip ederken meditasyon uygulamaları yatmadan önce sakinleşmemize tezgâhtar olur. En esas fitness cihazları bile kalp atış hızı verilerini yakalar; koşu saatlerinde bu, yakında standart ayla gelecek.

Spor saatlerinden bahsetmişken, bunun için, bu dış mekan malzemeleri serisinin bir parçası olarak yakın zamanda yayınladığımız eksiksiz bir satın alma kılavuzumuz var. Fakat bununla beraber paranın hiçbir önemi olmadığında daha iyi, daha hızlı, daha kuvvetli olmanın ne anlayış geldiğini de merak ediyorduk.

Ve kesinlikle, öyle çok kişi sponsor ortaklarının mallarını lanse etmeye hevesliydi. İşte kullandıkları budur.

cmVzaXplPTIwMDAlMkMyMDAwJTJDc2hyaW5rJmlt

JENNY SIMPSON

Faaliyetler: 1500m, 3000m ve 5000m Sponsor: New Balance Şan iddiası: ABD’yi temsilcilik etti 2008 Pekin Olimpiyatları, 2012 Londra Olimpiyatları ve 2016 Rio Olimpiyatları’nda; Bayanlar 1500 metrede bronz madalya (Rio).

Epson ProSense İzle Running 57 GPS

Epson ProSense 57

“Yıllar baştan başa birçok bambaşka saat denedim.

Şu anda bir Epson saatle çalışıyorum.”

Amazon’dan Epson ProSense 57 satın alın – 150 $

NormaTec

NormaTec bacak kurtarma

“NORMATEC profesyonel sporcuların fazla kullandığı bir cihazdır. ABD sağlık durumu ekibi, büyük yarışmalara gittiğimizde ve dünya şampiyonalarına gittiğimizde onunla yolculuk ediyor. Manuel yumuşak doku terapisinden başka, bir sonraki en iyi şey. Ve kendi evinizde sahip olabileceğiniz bir şey.”

NormaTec’i Amazon’dan satın alın – 1,295 $

Oh She Glows

oh o parlıyor

” Yazar Angela Liddon bir kitap yayınladı.

Ve gerçekte, malzemelerin ve talimatların bulunduğu 100’den pozitif betimleme var. Bir yemek yemek kitabıyla yolculuk etmekten daha kolay. Ama fazla taşınabilir ve fazla basit ve bununla birlikte bakması da nefis; gerçekten dinç beslenmenizi hatırlatır. Bu başvuru son bir yıldır benim için fiilen çok yardımcı oldu.” iOS için Oh She Glows – Android için 2$ Oh She Glows – 2,50$

Instant Pot Duo 6QT

anlık potası

“Sen cins için bir püf noktası olmak zorunda aralarında o. Ben de bunu iki hafta her tarafında her gün kullanacağımı söyledim. Ve kendimi normalde yapmayacağım şeyleri yapmaya ve yalnızca tutarlı bir şekilde yapmaya zorladım. Bunu yaptıktan daha sonra, beni doğrusu onu kullanmanın yeni yollarını bulmaya zorladı ve derhal onu fazla kullanıyoruz.”

Derhal Pot’u Amazon’dan Satın Alın – 79,95 $

DAVID RIBICH

Etkinlikler: 800m ve 1500m Sponsor: Brooks Şöhret iddiası: Dörte bir milde dünya rekoru sahibi röle.Koşu için bütün bu cins geri bildirimleri alırsınız.”

Amazon’da Forerunner 945’i Satın Alın – 600 $

Garmin HRM-Run Heart Rate Monitor

giyim eşyası

“Ben göğüs civarda yürek hızı bantları sadece olduğunu düşünüyorum fazla daha dürüst. Bilek tabanlı monitörün bir anda yükseldiği ve ‘Tamam, acilen nabzımın 180 olması muhtemel değil, sadece X süratli gidiyorum’ dediğin zamanlar vardır. Bu yüzden bilekte daha fazla çeşitlilik olduğunu söyleyebilirim, ama uzanıyorsam ya da fazla fazla hareket etmiyorsam ya da hareket etmiyorsam bilekteki kalp atış hızı monitörünün gerçekte fazla içten olduğunu düşünüyorum.”

Hyperice Hypervolt

hyperice

” neredeyse görünüyor.

Ve üstüne koyabileceğiniz ayrı kafalar var. Ve yaptığı şey, yaklaşık olarak geri çekilip geri çekilmesi, bu yüzden yüksek hızlarda gidiyor ve onu bacağınıza dayaıyorsunuz ve bu yalnızca otomatik bir masaj aleti. Ve gerçekte çok iyi çalışıyor, eğer sıkı bir adale varsa veya biraz ağrıyan bir şey varsa, o Hipervolt’u uygulamak, yerde yuvarlanan bir çubuk üstünde yuvarlanmaktan daha kolay çünkü Hipervolt aslında bunlara giriyor sadece yuvarlayarak elde edilmesi azıcık daha zorlama olan noktalar.”

Amazon’dan Hyperice Hypervolt satın alın – 349 $

Hamilton Beach Rice Cooker

“Bu yüzden bu pirinç ocak satın aldı ve o olmuştur src şimdiye dek satın aldığım en havalı şey, sanırım. Bir pilav pişirici kadar basit, birincil seferinde pirinci buharlı pişirici bölümüne ve gerisinde suyu pirinç bölümüne koyarak karıştırdım.

Yani, yapması oldukça kolay bir şey ama bir şekilde mahvettim.”

Amazon’dan Hamilton Beach Rice Cooker satın alın – 40 $

Yemek Yemek Kaydedici

yemek logger

“bir diyetisyen var – biz sadece ona Dr. Kyle deyin. ‘Hey Kyle, yediğimiz şey bu, olan şey bu ve karbonhidrat, protein ya da yağ takviyesi yapmak için ne yapmam gerekiyor?’ diyeceğiz. Sezonun bir üstünlük bölümüne gireceksek, Meal Logger’a gireriz ve yalnızca yemeğimizin fotoğrafını çeker ve yayınlarız.”

Meal Logger for iOS – Free Meal Logger for Android – Ücretsiz < br/>

AISHA PRAUGHT-LEER

Etkinlikler: 1500m, 3000m, 5000m ve 3000m engelli koşu Sponsor: Zırh Aşağı Şan iddiası: < /strong> 2016 Rio Olimpiyatları’nda Jamaika’yı temsilcilik etti.Ve gördüğüm en büyük ayrım iyileşmemdeydi çünkü her şey — vücudunuz, metabolizmanız — daha artı talep görüyor. Sadece daha iyi toparlanabilmem gerekiyordu. Pijamayla başladım ve kurtarma pijama çarşaflarına geçtim. Sonra, antrenman yaparken giyebileceğimiz bir sonraki adım olan Rush ile çıktılar. Aslında sevdiğim iki parça tayt: Koşu taytı ve bir tişört. Ve bu, Colorado’daki Crested Butte’de bulunduğumuz havanın bir çeşidiydi. Hâlâ kış gibiydi” Kurtarma Çarşaf Seti Satın Alın – 232 $ Recovery Sleepwear Top – 50 $ Satın Alın Recovery Sleepwear Şort – 35 $ Satın Alın RUSH Run HeatGear – 80 $ Satın Alın RUSH Bayan Kısa Kollu Gömlek – 50 $

Polar Vantage V Saat Satın Alın

polar bakış

” Ben daha fazla vücudumu dinlemeye ve arkasında verilerimi kontrol etmeye bayılıyorum ve bu mükemmel bir karışım: Tüm verileri alıyorum lakin her ekranı okumasını istediğim şeyi okumak için özelleştirebiliyorum.

Ve antrenman yaparken bunun üstünde çalışıyorum ve daha sonra telefonumu açıp bütün verilerimi derhal alabilirim. Koçuma verebileceğim şey bu çünkü verilere tartı veriyor. Ben sadece çabuk koşmayı ve iyi hissetmeyi önemsiyorum.”

Amazon’dan Polar Vantage V satın alın – 499$

Hyperice Hypersphere ve Hypervolt

hiper

” Ben büyük Boulder haftada bir kere fizyo bakın ama her gün bir fizik göremezsiniz; Böyle bir muamele bakmak için milyarder elde etmek gerekir. Titreşimli köpük silindiri veya Hyperice tabancası ve Hyperice topu gibi bir vasıta kullanmak bana çok yardımcı oldu.”

Amazon’da Hypersphere Satın Alın – 149 $ Amazon’da Hypervolt Satın Alın – 349 $

New York Times Cooking and Epicurious

new york Times pişirme

“New York Times Cooking’i gerçekten seviyorum.

Bir rutine takılırsam, yalnızca hafta içi mönü fikirlerine göz atarım ve genellikle orada iyi bir şeyler bulabilirim.” NYT Cooking’i ziyaret edin – iOS için Epicurious’u Ücretsiz İndirin – Bedava

OriHea Göz Maskesi

orihea

“Bu bir 3D gibi esasen gözlerinizin yastıklarla kaplandığı ve arkasından bütün ışığı kapattığınız için cırt cırtla kapatılan uyku maskesi.”

OriHea göz maskesini Amazon’dan satın alın – 9 $

BEN FLANAGAN

Faaliyetler: 5000m ve 10.000m Sponsor: Reebok Şöhret iddiası: Geçen ay Kanada Milli 10’da altın madalya kazandı ,00 0m şampiyonaları.

Reebok ayakkabıları

reebok

“SmartVent, Reebok’un kıyafetleri için kullandığı yeni bir teknolojidir.

Ve sonradan ayakkabılara gelince, hemen hemen bütün ekip Floatride Energys’de. Uzun koşular, pistte çabuk çalışma, hemen hemen her şey için kullandığımız hafif bir nötr pabuç gibi. Ve çok dayanıklıdırlar. Buna ilave olarak, fiilen basit günlerimde bir takım Harmony Road 3’ler çalıştırıyorum; daha yapı bir kundura. Ve son olarak, eğer yollarda yarışıyorsam, süper, süper hafif bir yarış ayakkabısı olan Reebok Run Fast Pros ile koşacağım.” Amazon’da Forever Floatride Energy Satın Alın – 100 $ SmartVent Satın Alın Giyim – 35 $ +

Garmin Fenix ​​3

garmin

“Liseye ilk başladığımda GPS saatleri kuşkusuz vardı fakat öyle yaygın değildiler. Önceden bir Timex’te koşardım ve bir takım aralıklarla başlat ve kronometreyi ya da başlat ve durdur düğmesini çok sıkı kullanırdım.

Adımlarımı takip etmeyi seviyorum. Ben kanımca kalp atış hızına çok artı bakmıyorum, fakat diğer birçok insanın da baktığını biliyorum.”

Fenix ​​3 – 450 $ satın alın

Yuvarlanma Kurtarma R8

rulo geri kazanım

“Ben Roll Recovery’yi seviyorum. Bu büyük bir galibiyet. Bilhassa daha önce hiç görmemiş ahali. Dürüst almak gerekirse, olasılıkla en sevdiğim kurtarma aracı.”

Amazon’dan Roll Recovery R8 Satın Alın – 129 $

Runner’s World Magazine Aboneliği (Hearst)

Ben

yayın yapmak eğilimindedir koşucu dostu yemekler, bu yüzden ara sıra bunları alıyoruz.”

Runner’s World’e abone olun – yılda 12 ABD doları

cmVzaXplPTIwMDAlMkMyMDAwJTJDc2hyaW5rJmlt

Getty Images aracılığıyla Portland Press Herald

AMANDA HEMŞİRE

Etkinlik: Maraton Sponsoru: üçlü> Adidas Şöhret iddiası: 2016 Olimpiyat Maratonu denemelerinde yarıştı; 2017 Boston Maratonu’nu 13 haftalık hamileyken 3:05:08’de bitirdi.Çok daha pozitif yastıklama ve desteğe sahipler, bununla beraber kendi yürüyüşüm için ihtiyacım olan nötr kemere de sahipler. Sonra Adizero Boston 8 ile Adios, spor ayakkabım ve yarış ayakkabım olarak Adios 4 arasında gidip geliyorum. Bu yüzden, bu üç çift ayakkabının kombinasyonu beni son iki yıldaki antrenmanımda tahtaya vurarak gerçekten dinç tuttu.” Ultraboost 19’u Amazon’da satın alın – 180 $ Amazon’da Adizero Boston 8 satın alın – 119,95 $ Satın Al Amazon’da Adizero Adios 4 – 140 $ Supernova Sunday Shorts Satın Alın – 50 $ Amazon’da Alphaskin Spor Sütyeni Satın Alın – 25 $

Goodr Koşu Koleksiyonu Güneş Gözlüğü

” Ben çünkü onlar sadece süper kolay. 25$’a bir çift satın alabilir ve kaybederseniz endişelenmeyin; yüzünüzde oldukça iyi kalıyorlar.”

Goodr Running Güneş Gözlüğü Satın Alın – 25 $

Thule Urban Glide 2 Jogging Stroller

Thule Urban Glide 2

“yalnızca biraz hala çalışıyoruz kadınlar için bebek arabası çalıştıran dahası mükemmel olduğunu formda Kal.

Büyük iPhone X’imle 22 millik koşulara çıktım ve kelimenin bütün anlamıyla cep telefonumu hissedemiyorum. Fantastik.”

Koala Clip Lux Satın Alın – 34 ABD Doları

Strava Summit Başvuru Formu Aboneliği

” Ben Strava içine Garmin tüm verileri yükleyin. Ve bunu seviyorum çünkü topluluktaki çoğu koşucu arkadaşımla temas kuruyorum ve antrenmanlar için insanlarla temas kurabiliyorum, bu yüzden antrenman yapmanın eğlenceli bir yolu.”

Strava Summit’e Abone Ol – 2 $ ayda

Garmin öncüsü 235

garmin

“Benim için, bir maraton koşucusu olarak ve o kadar pozitif diğer sporla uğraşmayan biri olarak, bunun teknik bilgiyle çok iyi bir kombinasyon olduğunu, ancak kazanacağım özelliklerle fazla yüklenmediğini düşünüyorum’ gerek yok.

İçinde uyuyorum, bu nedenle gece her tarafında dinlenme yürek atış hızımın ne olduğunu tekrar tekrar biliyorum. Özellikle yarış tahminini seviyorum, bu yüzden yürek atış hızıma ve yaptığım antrenmanlara bakılırsa, bütün bu verileri kaydediyor ve maraton baştan başa 5K koşabileceğimi düşündüğü şeyi üretiyor. Bu hedeflere ulaşmak için fiilen çalışmam için beni motive ediyor.”

Amazon’da Forerunner 235 Satın Alın – 248$

Sudio Tolv Kulaklık

sudio

“Ben kulaklıklar tür ağır kord varken sevmiyorum çünkü ben özellikle daha seri koşarken, kablo sekiyorsa kulaklıkları kulağımdan çekiyor. Bunlar iyi. Hareket etmeden kulaklarınıza sahiden iyi oturan reel minik kulaklıkları var.”

Sudio Tolv Satın Alın – 129 $

Ninja Akıllı Ekranlı Mutfak Sistemi

Ninja

“bir mutfak robotu parçasına sahip bir ninja blender ve keza kişisel, tek porsiyonluk smoothie kabı olayı ve ben bunu her gün kullanıyorum.

Ben sadece porsiyonu ikiye katlıyorum ve daha sonra o ve ben her gün smoothie’leri bölüyoruz. Ve smoothie’lerden buzlu şeker yapıyorum.”

Amazon’dan Ninja Blender satın alın – 180 $

Ali Feller – Ali on the Run Show (Podcast)

ali kaçak

“Ben Ali’den dinlemeyi severim firari. O benim en sevdiğim podcast. O sadece aslında iyi bir görüşmeci; yalnızca doğrusu iyi soruları var ve insanlardan çok iyi bilgiler alıyor. Hem podcast’inde inanılmaz bir koşucu ve fitness uzmanı grubu var.”

Ali on the Run’a abone olun (iOS, Ücretsiz)

Içten Parmak Hizalama Arabulucu

doğru ayak

” Sağ ayağımda nöroma ve bursit vardı.

Bazen onları birkaç saatliğine yatağa bile takıyorum, sonradan kendilerini iyi hissetmediklerinde dışarı çıkarıyorum. Ama, başparmağım ile ikinci parmağım arasındaki boşluğa, iltihabın inebilmesi için biraz daha fazla bölge sağlıyor.”

Doğru Parmak Satın Alın – 65 $

Arcanum Sports – Freeze Kenevir Özü

“En Ince Ayrıntısına Kadar CBD olan ürünler yapan bir spor şirketinden geliyor, bu yüzden rahatlatıcı bir şey lakin temelde Bio-freeze gibi hissettiriyor. Oğlum derhal 28 kilo, bu yüzden onu yanımda taşıyorum ve omuzlarımın ayrıntılarıyla yerinden çıktığını hissediyorum. Yani, bu beni fazla rahatlatıyor ve sanırım daha hızlı uykuya dalmama muavin oluyor. Belki bu bir plasebo etkisidir, ancak tuzaklarımda gerçekten iyi hissettiriyor.”

Arcanum Sports Freeze’i Amazon’dan Satın Alın – 35 $

Harikulade RedShift Antrenman Sonrası Protein Tozu (14 paket)

“Bu yalnızca>> gerçekten yüksek kaliteli bir peynir altı suyu proteini karışımı ve çikolatalı olanı seviyorum.

En sevdiğim tat hindistan cevizidir.”

Amazon’dan SOS Nemlendirici İçecek Satın Alın – 17,50 $

Hızlı Koş. Yavaş Ye: Besleyici Tarifler (Rodale Books)

“Ben Shalane Flanagan birincil kitabı sevdi lakin ikinci kitap fazla daha seri, yapması kolay yemekler. Ve ben bir bebek annesiyim ve aynı zamanda bütün zamanlı çalışıyorum ve kendi koşumla üstteki düzeyde antrenman yapmaya çalışıyorum, bu yüzden bu tariflerin yapılmasının çok basit olduğunu ve bazı tariflerden daha eksik araç gereç olduğunu görüyorum. İlk kitaptaki tarifler. Hindi tırıslı köfte bu kitapta benim vazgeçilmezim ve evimde bir sürü salata kasesi yapıyoruz.”

Run Fast. Eat Slow. Amazon’da – $15+

Görüntüler: Getty Images (Jenny Simpson) aracılığıyla Andy Lyons; Getty Images (Amanda Nurse) aracılığıyla Portland Press Herald

ENGADGET’IN DIŞ MEKAN TEÇHİZATI KILAVUZU

cmVzaXplPTIwMDAlMkMyMDAwJTJDc2hyaW5rJmlt

açık dişli iyi vites için Engadget kılavuzuna hoş geldiniz arkadaki bahçe partiniz 2019 için en iyi GPS koşu saatleri Teknoloji elit sporcular kullanıyor Araba kampı içten yapılır Ivedi durumlarda: Aksiyon videolarınızı geliştirmek için profesyonel ipuçları Yürüyüşünüze yüksek teknolojili bir yükseltme nasıl yapılır Her işe gidip varmak için en iyi kişisel EV’ler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*