The Rock’ın yeni Under Armor kulak üstü kulaklıkları ANC ve 45 saatlik pil ömrü sunuyor | Engadget

The Rock'ın yeni Under Armor kulak üstü kulaklıkları ANC ve 45 saatlik pil ömrü sunuyor | Engadget

Ünlülerin desteklediği gadget’ların hayranları sevinir. Hollywood’un en meşgul adamı Dwayne Johnson, Under Armor ile yarattığı Project Rock serisinin aşağı bir çift egzersiz kulaklığı daha piyasaya sürmeye süre buldu. Teneke kutular, esasen 2018’de piyasaya sürülen dayanıklı kulak üstü kulakların güncellenmiş bir versiyonudur. Oysa bu, bir etiket ekibinden çok bir üçlüdür. JBL kadar üretilen yeni kulaklıkların göze çarpan yükseltmeleri, uyarlanabilir şamata önleme ve vaat edilen 45 saatlik pil ömrü içerir. Çabuk yük ile sadece beş dakikada iki saatlik bir oynatma süresi elde edebilirsiniz.

Kendilerinden öncekiler gibi, kulak üstü de en iyi spor salonu arkadaşı olacak şekilde tasarlanmıştır. IPX4 derecesi, terli antrenmanlarınıza dayanabilecekleri anlamına kazanç. UA, kafa bandında ekstra tutuş sağlarken, hızlı kuruyan minderlerde, çıkarabileceğiniz ve elde yıkayabileceğiniz süper malzemeler.

UA Project Rock Over-Uar Trainingor'a ince ayar yapıyor, Olasılıkla, Spotify’daki egzersiz çalma listesini dinleyebilmesi ya da iğrenç gospel rap şarkısı Pie’yi her yerde yaşayabilmesi için. Bunları kimin hazırladığını bilmeniz için, Brahma Bull amblemi her bir kulak kabına bariz bir şekilde yerleştirilmiş. Ilave ses teknolojisi, harici sohbeti ve sesleri filtreleyen iki ortam modu içerir. Antrenmanın ortasında sesli komutlara gereksinim duyduğunuzda Google Yardımcı ve Amazon Alexa da hazırlanmış.

UA Project Rock Over-Ear Training kulaklıkları JBL ve Under Armor üzerinden 299,95 $’a çıktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*