Traeger, yerleşik WiFi’yi standart bir ızgara özelliği haline getiriyor | Engadget

Traeger, yerleşik WiFi'yi standart bir ızgara özelliği haline getiriyor | Engadget

2017’de Traeger, Timberline serisiyle ahşap pelet ızgara serisine WiFi bağlantısını ekledi. Izgaranızı uzaktan teftiş olabilmek ve izleyebilmek düşündüğünüzden daha kullanışlı olsa da, ayrıcalık 1.700 $ ‘dan başlayan iki modelle sınırlıydı. Muhakkak, şirketin uygulamasından Timberline 850 ve Timberline 1300’e de tarifler gönderebilirsiniz, oysa bu yine de bir ızgara için büyük bir yatırım. Bugün şirket 2019 serisini açıkladı ve güya WiFire teknolojisi yönetim kurulu genelinde mevcut. Ve en iyi yanı, en uygun fiyatlı modelin fiyatı 799 dolardan başlıyor.

Galeri: Traeger’in 2019 WiFi özellikli ızgara serisi | 13 Fotoğraf

/13

Galeri: Traeger’in 2019 WiFi özellikli ızgara serisi | 13 Resim

/13

Traeger’ın ürün adlarındaki sayılar, pişirme yüzey alanlarına karşılık gelir. Örneğin, Pro 575, 575 inç kare ızgara alanı sunar. Yeni modelleri incelerken bunu aklınızda bulundurun. Bu ızgaralar ayrıca onları ayrıca yavaş pişen barbekü ayrıca de yüksek sıcaklıkta kızartma için ideal kılan sıcaklık aralıkları sunar. Odun peletlerini ısıtmak ve yanmak için elektrik kullanırlar, böylece bir prize veya en azından bir uzama kablosuna erişim gerektirirler.

Traeger’in Pro Serisi, pişirmeye yetecek büyüklükte bir odun pelet ızgarası için şirketin seçeneği olmuştur. tasarruf hesabını ayrıntılarıyla boşaltmazken kayda değer miktarda yiyecek.

İki yeni model, Pro 575 ve Pro 780 hala bütün da bunu yapıyor, ama buradaki esas ekleme WiFi. Bu, uzaktan kumanda/izleme ve Traeger uygulamasından yemek tarifleri gönderme olanağının ek avantajını elde edeceğiniz anlamına gelir.

Yeni Pro Serisi ızgaralarda hem yeni bir fan ve burgu kullanan Traeger’in D2 Direct Drive’ı bulunur. dumanın yuvarlanmasını karşılamak için. Helezon keza bir pelet sıkışması ile karşılaşırsa aksine çevrilebilir. Traeger, D2 kurulumunun keza ızgaraların daha hızlı ısınmasına (ya da TurboTemp) asistan olduğunu ve bu yeni Pro Serisi modellerin 450 dereceye değin çıkacağını söylüyor. Ola Ki de en iyi yanı, yeni Pro 575 ve Pro 780’in sırasıyla 800$ ve 1.000$’lık mevcut Pro Serisi fiyatlarında kalacak olmasıdır. Mevcut WiFi olmayan Pro Serisi modeller, Pro 34 ve Pro 22, derhal sırasıyla 750 $ ve 650 $.

Ironwood Serisi, Traeger’ın ürün yelpazesine adamakıllı yeni bir antre ve bunlar için orta düzey bir seçenektir. yeni WiFire donanımlı modeller. Ironwood 650 ve Ironwood 885, Timberline Serisine aynı ilaç biçiminde bir tasarıma sahiptir. Traeger’e göre bu yapı, pişirme sürelerini optimize etmeye yardım etmek için DownDraft Egzoz ve TRU Konveksiyon özelliklerini olası kılıyor. Bu iki mahsul Timberline’da da piyasaya sürüldü, bu nedenle bu özelliklerin daha yerinde fiyatlı ızgaralara geçtiğini görmek güzel.

maalesef

Ironwood Serisi hem Timberline, bir seçeneğinden Süper Duman modu sunuyor dahil yok bir ön raf ile Ironwood 650 Bu, bir düğmeye basarak duman üretimini artırır.

Ironwood ızgaralarında ayrıca, ihtiyacınız olduğunda (keza Timberline’da) kullanışlı bir Sıcak Tutma modu bulunur. D2 Direct Drive da burada ve bu iki model 165 ile 500 derece arasındaki sıcaklıklarda pişirebiliyor. Temel olarak, Ironwood Serisi, daha fiyatı yüksek Timberline ile alacağınızın çoğunu sunar, oysa daha yerinde fiyatlarla daha ufak ızgaralarla. Ironwood 650 1.200 $, Ironwood 885 1.400 $.

Son olarak, 2017’de piyasaya sürülen Timberline Serisi bazı önemli iyileştirmelerle geri döndü. Boyutlar hala aynı, Timberline 850 ve devasa Timberline 1300, fakat her iki ünite de bundan böyle Pro ve Ironwood Serilerinde kullanılan gelişmiş D2 Direct Drive’a sahip. Buradaki ana ekleme, hunideki odun peletlerinin seviyesini izleyen bir pelet idrak özelliğidir, böylece bitme konusunda endişelenmenize lüzum kalmaz.

Traeger's 2019 ızgara dizisi

Timberline 850

Yani bir aşçı önce hazneyi doldurmak yoktur sürece genellikle bir sorun değil ya da bitirmesi fazla daha uzun süren bir şeyiniz olsun (mesela, et yemeği).

Pelet sezgi teknolojisi, uygulamadaki seviyeleri de peşine düşüp takip edecek, bu nedenle alışverişe çıktığınızda tedarikinizi kontrol edebilirsiniz.

Daha önce olduğu gibi, Timberline Serisi hem size yardım etmek için üç çıkarılabilir ızgara ızgarası sunar. pişirme alanını en üst düzeye çıkarın. Bu yeni Timberline’lar birincil çiftten daha pahalıdır: Timberline 850 1.800 $ ve Timberline 1300 2.000 $’dır.

Keza yeni Pro Serisi hem de Ironwood modelleri şu anda mevcuttur. Yeni Timberline Serisi ön siparişe açıldı ve 4-6 hafta içinde teslim edilecek.

Diğer güncellemelere rağmen, WiFi bağlantısı Traeger’in yeni ızgara serisindeki asıl alımlılık merkezi olmaya devam ediyor. Şirket, uzakta denetim edebileceğiniz ya da göz kulak olabileceğinizden daha pozitif ızgara yapan tek şirket değil. Örneğin, Green Mountain ve Rec Tec’in her ikisi de WiFi özellikli modellere sahiptir ve bazı durumlarda bu ikisinden gelen seçenekler Traeger’dan daha yerinde maliyetlidir. Onları kullanmadığım için kalitesi hakkında konuşamam, oysa bu baharda bağlantılı bir odun pelet ızgarası arıyorsanız seçenekleriniz olduğunu biliyorum.

.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*