Under Armour’un HOVR bağlantılı ayakkabıları sizi daha akıllı bir koşucu yapmayı hedefliyor | Engadget

Under Armour'un HOVR bağlantılı ayakkabıları sizi daha akıllı bir koşucu yapmayı hedefliyor | Engadget

Under Armor, birkaç yıldır akıllı koşu ayakkabılarına büyük bir baskı yapıyor ve 2019’da şirket bu çabalarını daha da ileri götürüyor. Bu sene, HOVR Infinite ile başlayarak bir dizi benzer spor kundura (bütün olarak beş) piyasaya sürmeyi planlıyor. Yukarıda resmedilen Infinite, Bluetooth üzerinden Under Armour’un MapMyRun uygulamasıyla eşleştirilebilen 120 dolarlık bir koşu ayakkabısıdır ve istatistiklerinizi zeki telefonunuzdan peşine düşüp takip etmenize ihtimal tanır.

Infinite, HOVR Phantom ve Sonic’i takip eder. geçen yıl tanıtıldı ve her ikisi de bu baharda ikinci versiyonlarına sahip olacak. Under Armor keza HOVR Guardian ve HOVR Velociti 2’yi de ortaya çıkardı; ilki uzun mesafeli koşular için tasarlandı ve ikincisi daha yumuşak koşular için bir tempo antrenörü olarak tasarlandı. Infinite’e gelince, bu çiftin uzun mesafeli koşular da dahil elde etmek üzere günlük koşular için olması amaçlanıyor. Under Armor, Infinite’in koşucuya “ölümsüz sayıda dingil her tarafında tutarlı bir etap altı hissi” sunduğunu söylüyor. yürüyüş ve üçgenin taban olmayan kenarı şekline tarafından seçenekleri daraltır. Fakat Under Armour, görünen o ki HOVR’lerin içindeki teknolojinin sizi cezbetmek için tatmin edici olduğunu umuyor. aynı zamanda, temas yönlerinden egemen olarak, HOVR’lerin dar koşu ayakkabısı olması gerekiyor ve çoğu koşucu hala Nike, Adidas, Asics ve diğer markaları tercih ediyor. zırh aşağı fazla.

zırh altında

Bunun yanı sıra, Under Armor tezgâhtar uygulamasını adımlarınızı inceleme eden ve bu bilgiyi size daha eksik çabayla nasıl koşacağınız ve yaralanma riskini nasıl azaltacağınız konusunda ipuçları devretmek için kullanan kişiselleştirilmiş bir yürüyüş koçluğu özelliğiyle güncelledi. . Bambaşka koşularınıza bağlı olarak, dijital yürüyüş koçu size bir özet verir ve gerisinde mevcut formunuzun herkes ile nasıl karşılaştırıldığını gösterir. Kasıt, doğal olarak, koçluk önerilerini kullanarak ayarlamalar yapmanıza ve ideal koşu formunuza ulaşmanıza muavin olmaktır.

HOVR Infinite, Guardian, Phantom/SE ve Sonic 2, bugünden itibaren Under Armour’un sitesinde mevcut. , Velocity 2 önümüzdeki haftalarda mağazalara girecek.

Galeri: Under Armour’s HOVR Infinite | 10 Resim

/10

Galeri: Under Armour’s HOVR Infinite | 10 Resim

/10

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*