Virgin Galactic, ilk ticari araştırma uzay uçuşunu Ekim ortasına erteledi | Engadget

Virgin Galactic, ilk ticari araştırma uzay uçuşunu Ekim ortasına erteledi | Engadget

Virgin Galactic, ücretli uzay uçuşları için daha pozitif aksilikle uğraşıyor. Reuters, Virgin’in birincil ticari araştırma uçuşu Unity 23’ü Ekim ortasına dek ertelediğini bildirdi. Devir başlangıçta Eylül sonu veya Ekim başı olarak planlanmıştı, ancak bir tedarikçi uçuş teftiş çalıştırma sisteminde olası bir “imal hatası” konusunda uyardı, dedi Virgin.

Kusurun Virgin’s’te olup olmadığı emin değil. araçlar veya herhangi bir yenileme gerekliyse. Virgin, lansmanı yalnızca “ihtiyat bolluğu” nedeniyle ertelediğini söyledi. Atama, üç İtalyan Hava Kuvvetleri üyesinin adi Dünya yerçekiminden mikro yerçekimine geçişin keza insanlar ayrıca de çevre üzerindeki etkilerini incelemesini görecek.

Bu, FAA’nın temizlenen uçuştan bir sapma soruşturmasıyla bağlantılı değildi. yol, Virgin ekledi. Uçuşun ilerleyişi, FAA’nın soruşturmayı tamamladıktan sonra Virgin uçuşları üzerindeki geçici yasağı kaldırmasına da tabi.

Virgin’in ekstra itinalı bir yaklaşma benimsemesi şaşılacak yok. Şirket hala 2014’teki kazasının yansımalarıyla uğraşıyor ve her zamankinden daha pozitif baskı aşağıda, araştırma için ödeme yapan müşteriler ve nihayetinde ahenkli yolcular var. Bu gibi gecikmeler, kârlı bir işletme olma yolunda çabucak ilerleyen Virgin’i hayal kırıklığına uğratabilir, oysa güven oluşturup daha pozitif müşteriye yol açarsa yardımcı olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*