WatchOS 8 uygulaması ‘sızdırıyor’ daha bağımsız bir Apple Watch’a işaret ediyor | Engadget

WatchOS 8 uygulaması 'sızdırıyor' daha bağımsız bir Apple Watch'a işaret ediyor | Engadget

Apple Watch, WWDC’den sonra iPhone’unuza o kadar yakından alt olmayabilir. MacRumors, geliştirici Khaos Tian’ın, diğer Apple cihazlarında bulunan Kişiler ve İpuçları uygulamalarının habersiz yerel Watch sürümlerini referans bölge App Store profil bilgilerini keşfettiğini bildiriyor. İsimlerin ötesinde görülecek öyle bir şey olmasa da, bu, watchOS 8’in daha pozitif bağımsızlık sunabileceğini gösteriyor; kişi listenizi yönetebilir ya da Apple Watch arayüzü yardımını sadece bileğinizden alabilirsiniz.

Profil verileri aynı zamanda herhangi bir Apple donanımında bulunmayan bir “Zihin” uygulamasına referans. Apple’ın sağlığa odaklanması, bunun bir zihinsel sıhhat ya da farkındalık uygulaması olabileceğini öne sürmesine karşın, bunun ne olabileceği açık yok. Bloomberg kaynakları kısa vakit önce Apple Watch’un watchOS 8’de “afiyet izleme” iyileştirmeleri alacağını bahis etti, ancak ayrıntılı data vermedi.

Apple’ın watchOS 8 ile daha fazla Watch bağımsızlığı için baskı yapması şaşılacak olmaz. Şirket, çocukların ebeveynlerinin iPhone’una bağlı bir Apple Watch’ı kullanabilecekleri watchOS 7’nin Aile Kurulumu ile bu yönde önemli bir adım attı. Bu yeni yazılımda bütün bağımsızlığa güvenmiyoruz (eğer böyle bir şey olursa), ancak ahizenizi evde daha sık bırakmanıza asistan olabilir.

Birisi, App Store için yeni profili fazla erken dağıtmış gibi görünüyor? watchOS’ta “https://t.co/nhhpJFmZbJ.Mind”in ne olduğunu tahmin etmek ister misiniz? pic.twitter.com/BarzoJtovq

— Khaos Tian (@KhaosT) 5 Haziran 2021

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*