Wellbots’ta Ağustos’un WiFi akıllı kilidi 179$’a düştü | Engadget

Wellbots'ta Ağustos'un WiFi akıllı kilidi 179$'a düştü | Engadget

Ağustos, zarif tasarımı, basit montaj süreci ve rakiplerine tarafından yerinde fiyatıyla 4. cins WiFi akıllı kilidi ile bizi etkiledi. bununla beraber, 230 $ ‘lık olağan fiyat bütün olarak ucuz değil – fakat hemen gördüğümüz en iyi fiyata akıllı kilidi Wellbots’a gitgide artarak alabilirsiniz. Çevrimiçi perakendeci, ödeme esnasında ENGADGET20 kupon kodunu kullandığınızda 179 ABD doları karşılığında 4. cins WiFi akıllı kilidine sahiptir.

Ağustos WiFi akıllı kilidini Wellbots’tan satın alın – 179 ABD doları

Ağustos kullanmadı akıllı kilidiyle ilgili kırılmayanları düzeltin, ama 4. nesli önemli bir yükseltme gibi hissettiren özellikler eklemek zaman aldı. Önceki tür kilidin yarısı büyüklüğündedir ve WiFi bağlantısı sayesinde artık köprü gerektirmez. Kurulum, kısmen Ağustos mobil uygulamasındaki faydalı video talimatları baştan sona epeyce hızlı ve kolaydır ve şirketin kurulum esnasında sizi iki faktörlü kimlik doğrulamayı açmaya zorlamasını takdir ediyoruz. İnsanların evinize girmesine müsade veren bir cihazdan bahsederken özellikle manâlı olan ekstra bir güvenlik önlemidir. Kilit, iki faktörlü kimlik doğrulamaya ilave olarak, Bluetooth şifrelemesi, AES 128 bit ve TLS şifrelemesini de kullanır.

Mobil uygulama, yüklendikten sonra, kapınızı uzaktan kilitleyip kilidini açarak dijital anahtarlarınız gibi davranabilir. istediğin süre. Bu, uzak olsanız bile gerektiğinde bir arkadaşınızın ya da aile üyenizin evinize girmesini kolaylaştırır. Ayrıca, maddi anahtarlarınızı her zaman birlikte teslim etmek zorunda değilsiniz – gerçi istediğiniz süre kapınızın kilidini açılmak için bunları kullanabilirsiniz, böylece zeki kilidin çift CR123 pillerini değiştirmeyi unutsanız bile, gerçi içeri girebileceksiniz. senin evin. Satın almadan önce sürgünüzün zeki kilitle uyumlu olup olmadığını görmek için Ağustos’un takviye sayfasına göz atmayı unutmayın.

En son teknoloji fırsatları ve satın alma önerileri için Twitter’da @EngadgetDeals’ı takip edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*