‘Wolverine’, Spider-Man stüdyosu Insomniac’tan kendi PS5 oyununu alıyor | Engadget

'Wolverine', Spider-Man stüdyosu Insomniac'tan kendi PS5 oyununu alıyor | Engadget

Insomniac Games, sadece PlayStation 5’e gelen bağımsız bir oyun olan Marvel’s Wolverine üzerinde çalışıyor. Şu lahza için bir çıkış tarihi ya da projeyle ilgili fazla artı teferruat yok, oysa stüdyo bugünün PlayStation vitrini esnasında bir teaser yayınladı. Buradan göz atın:

iBu içerik, mahremiyet tercihleriniz sebebiyle kullanılamıyor. Ayarlarınızı buradan güncelleyin, arkasından bakmak için sayfayı her yerde yükleyin.

Insomniac, Ratchet ve Clank: Rift Apart, Spider-Man: Miles Morales, Sunset Overdrive ve öteki ikonik serilerin arkasındaki stüdyo. Geliştirici, kaygan hareketlere ve müthiş ortamlara sahip çevik, hızlı tempolu oyunlar geliştirmesiyle tanınıyor, bu yüzden bunun Wolverine’e nasıl çevrildiğini göreceğiz.

Insomniac’ın franchise stratejisi başkanı Ryan Schneider, Wolverine’in nasıl ortaya çıktığını paylaştı. Bugünün vitrininin derhal arkasında bir PlayStation Blog gönderisinde yeşil ışık yaktı.

“Buradaki amacımız, yalnızca karakteri bu dek popüler yapan şeyin DNA’sına saygı duymak yok, aynı zamanda onu taze sezdirmek ve Insomniac ruhunu gerçekten yansıtmak için fırsatlar aramaktır,” dedi Schneider. “Marvel’in Wolverine’i geliştirme aşamasında fazla erken olmasına rağmen, şehvetli anlatımı ve son teknoloji oynanışı hakkında gördüğüm kadarıyla (orada ne yaptığımı gördünüz mü?), takım çoktan aslında özel bir şey yaratıyor.”

Kuşkusuz pek derdi.

Insomniac ayrıca Venom’un başrolde olduğu Marvel’s Spider-Man 2’yi de geliştiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*