‘Ya Olursa…?’, gelecekteki Avengers kadrolarına göz kamaştırıcı bir bakış | Engadget

'Ya Olursa...?', gelecekteki Avengers kadrolarına göz kamaştırıcı bir bakış | Engadget

Aşağıdakiler, ‘What If…?’ programının beşinci bölümü için spoiler içeriyor. (ve ‘Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi’ için küçük bir spoiler).

Marvel’in Disney+’daki alternatif cihan antoloji programının beşinci bölümü, Chadwick Boseman’ı geri getiren yıldızlarla dolu bir olaydır. Sebastian Stan ve Mark Ruffalo, ölümsüzlerin ele geçirdiği bir dünyada hayatta kalan karakterlerini seslendirecek. (gerçi Tom Holland değil.) Bu maceranın farklılaştığı nokta, Yemin-Man ve Wasp olayları sırasında, Infinity War olaylarına dek uzanıyor. Bu en büyük Ya Eğer…? yine de hem oyuncu kadrosunda keza de konseptte ve günlerini bekleyen bazı karakterlere ışık tutuyor.

Janet Van Dyne, Kuantum Diyarı’nda zombi vebasına yakalanır ve kurtarıldığında, onu kocasına ve Scott Lang’a yayar ve işler artan bir şekilde tırmanır. orada. Yenilmezler bile enfekte olur ve dünyayı kurtarma görevini Wasp, Winter Soldier ve Spider-Man gibi resmi olarak takımın bir parçası olmayan karakterlere bırakır. Onlara Sharon Carter, Okoye, Kurt ve Happy Hogan gibi destekleyici karakterler katılıyor.

Tıpkı Infinity War’da olduğu gibi, ortaya çıkmayı reddederek Bruce’u başlıca savunmasız bırakır. Bu birim ayrıca, WandaVision’ın tamamını izlediyseniz çok daha pozitif anlam açıklayan Vision ve Scarlet Witch’e daha karanlık bir görüş sunuyor. Hem zombi Sam Wilson ikiye bölündüğünde The Falcon ve Winter Soldier’a da bir selamlama var. Bucky, büyük ihtimalle karakterlerin bu versiyonunun canlı aksiyon muadillerinin sahip olduğu şekilde bağ kurmaya zamanları olmadığı için her şey hakkında kendini çelik gibi buluyor.

Kaptan Amerika ve Demir Adam’ın dizginleri ele geçirmesi olmadan, Kolektif olarak etkinlik belirten bu rengarenk kahramanlar ve emrindeki karakterlerle liderin rolü, gerçekten hiç kimseye düşmüyor. Peter Parker’ın feci sonuçlarla ayrılmama tavsiyesini görmezden gelseler de, başlıca ekip için işe yarıyor gibi görünüyor.

Doğrusu, aktörü onu seslendirememesine rağmen, Peter buradaki gösterinin yıldızı.Ancak bu bununla birlikte diğer kahramanların onunla daha bireysel bir düzeyde etkileşime girdiğini öncelikle görüyoruz. Buradaki yalnızca Tony Stark’ın maskotu değil, bunun yerine takım, çok eskiden Steve Rogers’a hayran kalmış olabilecekleri şekilde, ahlaki yardım için ondan yardım bekliyor. Bu, Aralık ayındaki No Way Home’da daha ayrıntılı olarak incelenecek olan, Peter’ın Iron Man’in gölgesinden nasıl kurtulabileceğine dair hoş bir us. Marvel Studios

Yakında Olacak Olan Eternals filminin teaserında, karakterlerden biri olan Sprite, İntikamcılara hemen kimin liderlik edeceğini soruyor. Cevabın o filmden çıkması öyle olası olmasa da, bu en son Ne Olursa…? birkaç garip olasılık önerir. Peter burada ekibin kalbini oluştururken, düşüncenin çoğu Bruce Banner’a düşüyor. Film haklarını elinde tutan Universal sayesinde şimdiye değin MCU’da yeterince kullanılmayan bir kişilik. Gelişiminin birçok ekran haricen almak zorundaydı, ancak 2018’deki Thor: Ragnarok ile başlayıp yaklaşmakta olan She-Hulk şovuyla devam ederek, ağır ağır Yenilmezler’in ön saflarına itiliyor.

Ancak bu haftanın nefret öğelerini ihmal eden hayranlar için hikaye, ikinci tür bir Avengers kadrosunun nasıl işleyebileceği konusunda hala değerli bir alay konusu..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*